Amouage Library Collection

zestaw upominkowy II.

Amouage Library Collection zestaw upominkowy II.
Amouage Library Collection zestaw upominkowy II.
Amouage Library Collection zestaw upominkowy II.
woda perfumowana 10 x 2 ml

Kod: AMU4067 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opus I, Opus II, Opus III, Opus IV, Opus V, Opus VI, Opus VII, Opus VIII, Opus IX, Opus X

Amouage Library Collection
woda perfumowana 10 x 2 ml

Skład

zestaw upominkowy

O marce Amouage

Pełne przepychu zapachy Amouage wyróżnia absolutna wyjątkowość i charakterystyczna elegancja. Niezależna marka tych luksusowych perfum niszowych ma dziś swoją siedzibę w Londynie, ale jej korzenie sięgają daleko na Środkowy Wschód.

Amouage czerpie inspiracje z bogatego i różnorodnego dziedzictwa miejsca swojego powstania – z Sułtanatu Omanu. Markę w 1983 roku założył Jego Wysokość Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, członek omańskiej rodziny królewskiej, pragnąc ożywić sławę arabskich zapachów. Filozofią marki jest tworzenie perfum o prawdziwej wartości artystycznej. Amouage ściśle dobiera tylko najwyższej jakości egzotyczne składniki, do których należy kadzidło z Omanu, wyjątkowa róża z Omanu lub mirra.

Perfumy niszowe Amouage są komponowane w Grasse na południu Francji, uważanym za stolicę świata perfum, co gwarantuje dotrzymanie najwyższych standardów. Zapachy wędrują następnie do wytwórni w Omanie, gdzie około dwóch miesięcy trwa proces maceracji składników. Na koniec wszystkie perfumy Amouage przechodzą dokładną kontrolę jakości i są pakowane prawie wyłącznie ręcznie.

Ocena Amouage Library Collection

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!