American Crew Classic

zestaw kosmetyków VI.

American Crew Classic zestaw kosmetyków VI.
American Crew Classic zestaw kosmetyków VI.
American Crew Classic zestaw kosmetyków VI.
Specjalna zniżka
zestaw kosmetyków VI.
49,87

Kod: ACR01959 | 1 w magazynie

Lekko uszkodzone opakowanie | Zawartość wyrobu: 100%

Zestaw zawiera: Daily Shampoo for Normal to Oily Hair and Scalp 250 ml + Daily Conditioner for Soft, Manageable Hair 250 ml

szt.
Upominek dla Ciebie
Tylko teraz 15% zniżki na produkty marki American Crew! Wpisz kod: crew15pl
Dostawa kurierem DPD
piątek, 22.03.2019
Nasze sklepy
piątek, 22.03.2019
American Crew Classic
zestaw kosmetyków VI. | 49,87

Właściwości

Rodzaj włosów
włosy normalne, włosy tłuste
Typ zestawu
zestaw kosmetyków

O marce American Crew

American Crew - rewolucja w stylizacji męskich włosów. Marka American Crew powstała w 1994 r., kiedy to stylista i fryzjer David Raccuglia postanowił przeprowadzić rewolucję we fryzjerstwie męskim. Obecnie produkty do pielęgnacji twarzy i włosów marki American Crew sprzedawane są w 60 krajach świata i odznaczają się niepodważalną jakością i efektywnością.
David Raccuglia, wyrazista osobowość w świecie stylu, wraz ze swą marką American Crew nieustale pomaga fryzjerom i stylistom męskim przenosić ich usługi na zupełnie nowy poziom.
Filozofią, która za tym stoi, jest świadomość, że coraz więcej mężczyzn interesuje się tym, jak wygląda, a trend ten jest obecny we wszystkich grupach wiekowych na całym świecie.
American Crew nie jest tylko modną marką i dostawcą kosmetyków do salonów fryzjerskich. To krok milowy w historii pielęgnacji i wiodąca marka stworzona specjalnie do mężczyzn i dopasowana do potrzeb profesjonalnych stylistów. Marka szyci się innowacyjnością i nowatorstwem w zakresie stylu. Kochają ją profesjonalni fryzjerzy i celebryci. Jej produkty stosują ci, którzy dyktują trendy.
Marka American Crew nigdy nie zapomina o tym, że jej zadaniem jest dostarczenie mężczyznom i stylistom narzędzi, których potrzebują na codzień do tworzenia stylowego, męskiego wyglądu.