Air Wick Freshmatic odświeżacz powietrza (Cool Linen/White Lilac)

 • Air Wick Freshmatic odświeżacz powietrza  (Cool Linen/White Lilac)
 • Air Wick Freshmatic odświeżacz powietrza  (Cool Linen/White Lilac) 1
 • Air Wick Freshmatic odświeżacz powietrza  (Cool Linen/White Lilac) 2
 • Air Wick Freshmatic odświeżacz powietrza  (Cool Linen/White Lilac) 3
   więcej

  Warianty Air Wick Freshmatic

  • Air Wick Freshmatic odświeżacz powietrza 250 ml (Cool Linen/White Lilac) odświeżacz powietrza 250 ml (Cool Linen/White Lilac) 

   Produkt jest niedostępny.

   Kod: AWI2821

  Do góry

  Opis perfum Air Wick Freshmatic

  Ocena

  Wygląd flakonu

  Trwałość zapachu

  Intensywność

  Końcowa satysfakcja

  Odświeżacz powietrza Air Wick Freshmatic rozprzestrzeni zapach w Twoim domu i stworzy przyjemną atmosferę. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i przynosi natychmiastową pomoc w walce z niepożądanymi zapachami w Twoim domu.

  Właściwości:

  • zwiewny czysty zapach

  Sposób użycia:

  Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Jeśli substancja wypełniająca produkt zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut.

  Do góry

  O marce Air Wick

  Air Wick - to czarujące zapachy do wnętrz, które w każdym pomieszczeniu wytworzą wyjątkową atmosferę. Marka Air Wick rozpoczęła swą pachnącą historię już w 1943 roku, kiedy to w Stanach Zjednoczonych zaczęła oferować produkty zapachowe do domu. Dzięki dużemu zainteresowaniu klientów sprzedaż zapachów Air Wick rozszerzono na Kanadę, Australię i Europę. Obecnie produkty Air Wick są do dyspozycji w ponad 60 krajach świata. Wyjątkowy świat zapachów Air Wick oferuje niezwykłe świeczki zapachowe, dyfuzory zapachowe, odświeżacze powietrza, zapachy do domu i inne unikalne przenośne odświeżacze powietrza. Zapachy Air Wick są bardzo różnorodne. Od kwiatowych i owocowych, aż po słodkie lub cytrusowe. Możesz wybrać taki zapach, który przeniesie cię do ciepłych krajów czy też odwrotnie – wzmocni domową przytulną atmosferę. Z Air Wick możesz być pewien, że w Twoim domu zawsze będzie unosił się piękny zapach, kuszący i jednocześnie odzwierciedlający Twoją osobowość.  

  Do góry

  Ocena Air Wick Freshmatic

  Jaka jest Twoja opinia o Air Wick Freshmatic?

  Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


  Ocena *

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "


  Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania ocen produktu firmy Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​