Air Wick Essential Oils Anti Tobacco

elektryczny odświeżacz powietrza 19 ml napełnienie

Air Wick Essential Oils Anti Tobacco elektryczny odświeżacz powietrza 19 ml napełnienie
Air Wick Essential Oils Anti Tobacco elektryczny odświeżacz powietrza 19 ml napełnienie
Air Wick Essential Oils Anti Tobacco elektryczny odświeżacz powietrza 19 ml napełnienie
Specjalna zniżka
23,90
Zniżka 3%
Kod: AWI02972 | 1 w magazynie

Lekko uszkodzone opakowanie | Zawartość wyrobu: 100%

szt.
Dostawa kurierem DPD
piątek, 23.11.2018
Nasze sklepy
piątek, 23.11.2018
Air Wick Essential Oils Anti Tobacco
elektryczny odświeżacz powietrza 19 ml napełnienie | 23,24

Opis perfum Air Wick Essential Oils Anti Tobacco

Elektryczny odświeżacz powietrza Air Wick Essential Oils Anti Tobacco wypełni Twój dom przyjemnym zapachem i stworzy w nim atmosferę harmonii.

Właściwości:

  • zwiewny czysty zapach

Sposób użycia:
Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Jeśli substancja wypełniająca produkt zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. Zawiera ekstremalnie palny aerozol. Chroń przed gorącymi powierzchniami, iskrami, otwartym ogniem i innymi źródłami ciepła. Naczynie jest pod ciśnieniem, w przypadku ogrzania lub naruszenia opakowania może się rozerwać.

O marce Air Wick

Air Wick - to czarujące zapachy do wnętrz, które w każdym pomieszczeniu wytworzą wyjątkową atmosferę. Marka Air Wick rozpoczęła swą pachnącą historię już w 1943 roku, kiedy to w Stanach Zjednoczonych zaczęła oferować produkty zapachowe do domu. Dzięki dużemu zainteresowaniu klientów sprzedaż zapachów Air Wick rozszerzono na Kanadę, Australię i Europę. Obecnie produkty Air Wick są do dyspozycji w ponad 60 krajach świata.
Wyjątkowy świat zapachów Air Wick oferuje niezwykłe świeczki zapachowe, dyfuzory zapachowe, odświeżacze powietrza, zapachy do domu i inne unikalne przenośne odświeżacze powietrza. Zapachy Air Wick są bardzo różnorodne. Od kwiatowych i owocowych, aż po słodkie lub cytrusowe. Możesz wybrać taki zapach, który przeniesie cię do ciepłych krajów czy też odwrotnie – wzmocni domową przytulną atmosferę. Z Air Wick możesz być pewien, że w Twoim domu zawsze będzie unosił się piękny zapach, kuszący i jednocześnie odzwierciedlający Twoją osobowość.