A-Derma Primalba Baby

szampon i żel pod prysznic 2 w 1 dla dzieci

2×
A-Derma Primalba Baby szampon i żel pod prysznic 2 w 1 dla dzieci
A-Derma Primalba Baby szampon i żel pod prysznic 2 w 1 dla dzieci
A-Derma Primalba Baby szampon i żel pod prysznic 2 w 1 dla dzieci
200 ml
19,90

Kod: ADE0975 | 1 w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
środa 24.04.2019
Nasze sklepy
środa 24.04.2019
A-Derma Primalba Baby
200 ml | 19,90

Opis kosmetyku A-Derma Primalba Baby

Żel pod prysznic i szampon 2 w 1 A-Derma Primalba Baby szybko i skutecznie myje zarówno skórę całego ciała, jak i włosy.

Właściwości:

  • jest łagodny dla skóry dziecka
  • łagodzi podrażnienia
  • nie szczypie w oczy
  • pielęgnuje włosy i skórę

Właściwości

Konsystencja
żel
Rodzaj włosów
włosy normalne
Typ skóry
wrażliwa

O marce A-Derma

Pozytywny wpływ kąpieli owsianych na skórę znali już nasi przodkowie. Od ponad 30 lat w laboratoriach francuskiej marki A-Derma przebiegają badania dotyczące działania owsa i zawartych w nim substancji.
Na potrzeby marki A-Derma jej specjaliści z ponad 80 odmian wybrali owies biały Rhealba®.
W badaniach porównawczych owies Rhealba® okazał się być najbardziej odpowiedni dla potrzeb wrażliwej i podrażnionej skóry ze względu na swoje wyraźnie łagodzące, regeneracyjne, odżywcze, nawilżające i przeciwutleniające właściwości.
Uprawiany jest w południowo-zachodniej Francji w ściśle kontrolowanych warunkach. Rolnikom, którzy dostarczają owies marce A-Derma, nie wolno używać nawozów sztucznych, pestycydów ani fungicydów. Nie wykorzystują genetycznie modyfikowanych ziaren. Zrównoważony rozwój i ekologiczne podejście są niezwykle istotne dla marki A-Derma, dlatego też w hodowli wszystkie materiały organiczne poddaje się w maksymalnym stopniu recyklingowi.
Celem badań jest dostarczenie na rynek produktów, które zapewnią maksymalnie bezpieczną, naturalną pielęgnację skóry wrażliwej i delikatnej. Dla potwierdzenia skuteczności przeprowadzono wiele badań klinicznych gwarantujących optymalne bezpieczeństwo i jakość. O produktach można bez przesady powiedzieć, że łączą profesjonalne badania z siłą i mądrością przyrody.
Wieloletnia współpraca marki z dermatologami przyniosła np. spadek użycia miejscowych kortykoidów. Pozytywnie oceniają to zarówno pacjenci, jak i lekarze. Marka A-Derma wchodzi w skład portfolio francuskiej firmy Pierre Fabre.