A-Derma Dermalibour+

sztyft regenerujący do podrażnionej skóry

A-Derma Dermalibour+ sztyft regenerujący do podrażnionej skóry
A-Derma Dermalibour+ sztyft regenerujący do podrażnionej skóry
A-Derma Dermalibour+ sztyft regenerujący do podrażnionej skóry
8 g
37,90

Kod: ADE1612 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek, 13.12.2018
Nasze sklepy
już jutro czwartek, 13.12.2018
A-Derma Dermalibour+
8 g | 37,90

Opis kosmetyku A-Derma Dermalibour+

Preparat A-Derma Dermalibour+ bardzo łagodnie pielęgnuje i regeneruje Twoją skórę.

Właściwości:

  • łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia
  • regeneruje skórę
  • pomaga w pielęgnacji drobnych ran ciętych i otarć
  • działa jak łagodny antyseptyk
  • chroni skórę

Sposób użycia:
Aplikuj na zmienione miejsca skóry w zależności od potrzeb, nawet kilka razy dziennie. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją.

Właściwości

Konsystencja
krem
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

O marce A-Derma

Pozytywny wpływ kąpieli owsianych na skórę znali już nasi przodkowie. Od ponad 30 lat w laboratoriach francuskiej marki A-Derma przebiegają badania dotyczące działania owsa i zawartych w nim substancji.
Na potrzeby marki A-Derma jej specjaliści z ponad 80 odmian wybrali owies biały Rhealba®.
W badaniach porównawczych owies Rhealba® okazał się być najbardziej odpowiedni dla potrzeb wrażliwej i podrażnionej skóry ze względu na swoje wyraźnie łagodzące, regeneracyjne, odżywcze, nawilżające i przeciwutleniające właściwości.
Uprawiany jest w południowo-zachodniej Francji w ściśle kontrolowanych warunkach. Rolnikom, którzy dostarczają owies marce A-Derma, nie wolno używać nawozów sztucznych, pestycydów ani fungicydów. Nie wykorzystują genetycznie modyfikowanych ziaren. Zrównoważony rozwój i ekologiczne podejście są niezwykle istotne dla marki A-Derma, dlatego też w hodowli wszystkie materiały organiczne poddaje się w maksymalnym stopniu recyklingowi.
Celem badań jest dostarczenie na rynek produktów, które zapewnią maksymalnie bezpieczną, naturalną pielęgnację skóry wrażliwej i delikatnej. Dla potwierdzenia skuteczności przeprowadzono wiele badań klinicznych gwarantujących optymalne bezpieczeństwo i jakość. O produktach można bez przesady powiedzieć, że łączą profesjonalne badania z siłą i mądrością przyrody.
Wieloletnia współpraca marki z dermatologami przyniosła np. spadek użycia miejscowych kortykoidów. Pozytywnie oceniają to zarówno pacjenci, jak i lekarze. Marka A-Derma wchodzi w skład portfolio francuskiej firmy Pierre Fabre.