Trussardi Python for Men woda toaletowa tester dla mężczyzn

Marka: Trussardi

Trussardi Python for Men woda toaletowa tester dla mężczyzn

Ten produkt jest TESTEREM.

Tester to specjalna wersja, która zapakowana jest w biały kartonik i nie ma korka na atomizerze. Z tych względów jego cena jest niższa. Skład perfum jest taki sam.
>> więcej informacji o TESTERZE

Warianty Trussardi Python for Men

  • Trussardi Python for Men woda toaletowa tester dla mężczyzn 100 ml woda toaletowa tester dla mężczyzn 100 ml 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: TRU0030

Do góry

Opis perfum Trussardi Python for Men

Skład

Głowa

herbata, figa

Serce

cyprys, Salak

Podstawa

wetiweria, drzewo, piżmo, fasola Tonka

Trussardi Python for Men to wyjątkowo męski zapach z natychmiastowym efektem orzeźwiającym. Inspirację dla tych perfum stanowił mityczny wąż Python. Skóra tego gada jest wspaniałym materiałem, który od dawna przewija się w świecie mody, kreuje trendy i unika grupie nieaktualnych oraz staromodnych tworzyw. Zapach Python for Men jest elegancką prowokacją, która przypomina zmysłowo pachnącą skórę, nieoczekiwane kolory i wyjątkowo luksusowe materiały.

Nuty głowy perfum tworzone są przez tony herbaty i egzotycznej figi. W sercu skrywa się cyprys i szlachetna roślina Salak. Urzekająca podstawa zapachu to połączenie ciepłego drzewa, czystego piżma, fasoli tonka i świeżej wetywerii. Luksusowe męskie perfumy Trussardi doskonale nadają się do noszenia zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem np. podczas spotkań towarzyskich.

Seksowny mężczyzna, który używa perfum Trussardi Python for Men jest pewny siebie, atrakcyjny i pełen przeciwności, które jednak w połączeniu ze sobą współistnieją w harmonii.

Testerów używa się w klasycznych perfumeriach, by klienci mogli wypróbować, zapach perfum na swojej skórze. Ponieważ tester nie jest przeznaczony do sprzedaży w perfumeriach, jego opakowanie nie jest bogato zdobione i foliowane, jak to, w które zapakowany jest klasyczny flakon wody toaletowej, czy perfumowanej. Tester zatem różni się od klasycznego produktu tylko tym, że zapakowany jest w białe bądź tekturowe pudełko, często bez nadruków. Na flakonie często znajduje się naklejka, lub napis „tester”, flakon często nie jest wyposażony w korek na atomizerze. Jeśli chcą Państwo perfumy dla siebie, a opakowanie nie jest Państwu potrzebne – tester jest w tym przypadku idealnym wyborem. Jeśli perfumy są prezentem dla kogoś – polecamy zakup produktu w klasycznym opakowaniu.

Ocena

Wygląd flakonu

Trwałość zapachu

Intensywność

Końcowa satysfakcja

Do góry

O marce Trussardi

Perfumy Trussardi | Trussardi - Nicola Trussardi, włoski projektant mody i przedsiębiorca, który urodził się w 1942 roku w Bergamo w Lombardii. W 1970 roku przejął po swoim dziadku Dante firmę Trussardim założoną w 1910 roku i uczynił z niej ważną włoską markę, znaną na całym świecie. Dom mody Trussardi projektuje nawet wnętrza dla linii lotniczych, czy też dla marki Alfa Romeo. Spróbuj i Ty włoskiej marki na swej skórze.

Do góry

Ocena Trussardi Python for Men

Jaka jest Twoja opinia o Trussardi Python for Men?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena*

123450 - najgorszy, 5 - najlepszy

123450 - najgorszy, 5 - najlepszy

123450 - najgorszy, 5 - najlepszy

123450 - najgorszy, 5 - najlepszyMenu

Dzwoń 22 208 19 42 dziś pracujemy do 22:00