Signal Anti-Plaque szczoteczki do zębów medium 2 szt.

Marka: Signal

5 wariantów produktu od 4,91 zł

Dostawa kurieremJuż jutro (Piątek 2017-04-28).
Odbiór osobisty w WarszawieJuż jutro (Piątek 2017-04-28).
Odbiór osobisty w KrakowieJuż jutro (Piątek 2017-04-28).
InPost PaczkomatyJuż jutro (Piątek 2017-04-28).

Czas dostawy jest orientacyjny, wynika ze średniego czasu dostaw firm kurierskich.

Warianty Signal Anti-Plaque

 • Signal Anti-Plaque szczoteczki do zębów medium 2 szt. Orange & Violet (3x Cleaning With Every Brush)szczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  Dostępność pow. 5 szt. w magazynie centralnym

  Orange & Violet (3x Cleaning With Every Brush)
  Kod: SIG1427

  4,91 zł

 • Signal Anti-Plaque szczoteczki do zębów medium 2 szt. Green & Orange (3x Cleaning With Every Brush)szczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  3 szt. w magazynie centralnym

  Green & Orange (3x Cleaning With Every Brush)
  Kod: SIG1544

  4,91 zł

 • Signal Anti-Plaque szczoteczki do zębów medium 2 szt. Blue & Orange (3x Cleaning With Every Brush)szczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  Dostępność pow. 5 szt. w magazynie centralnym

  Blue & Orange (3x Cleaning With Every Brush)
  Kod: SIG1509

  4,91 zł

 • Signal Anti-Plaque szczoteczki do zębów medium 2 szt. Blue & Green (3x Cleaning With Every Brush)szczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  Dostępność pow. 5 szt. w magazynie centralnym

  Blue & Green (3x Cleaning With Every Brush)
  Kod: SIG1489

  4,91 zł

 • Signal Anti-Plaque szczoteczki do zębów medium 2 szt. Violet & Green (3x Cleaning With Every Brush)szczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

  Violet & Green (3x Cleaning With Every Brush)
  Kod: SIG1463

  4,91 zł

 • Signal Anti-Plaque szczoteczki do zębów medium 2 szt. Blue & Violet (3x Cleaning With Every Brush)szczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  Produkt jest niedostępny.

  Blue & Violet (3x Cleaning With Every Brush)
  Kod: SIG1543

  4,91 zł

  Sprawdź dostępność

Do góry

O marce Signal

Ocena

Prosta aplikacja

Jakość kosmetyków

Zadowolenie i rezultat

Signal to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i odnoszących sukcesy marek specjalizujących się w pielęgnacji jamy ustnej. Należy do firmy Unilever, której produkty stosowane są codziennie przez dwa miliardy ludzi na świecie.Signal w ciągu swojego ponad czterdziestoletniego istnienia zyskał ogromną sympatię i obecnie jest liderem na rynku w kilkudziesięciu krajach. Na przykład Signal White System należy do najczęściej sprzedawanych serii do domowego wybielania zębów w Europie. Nie bez znaczenia jest, że do sukcesu Signal przyczynił się znacznie innowacyjny smak świeżego, zielonego jabłka.Signal koncentruje się przede wszystkim na rodzinach z dziećmi. Współpracuje ze Światową Federacją Dentystyczną (FDI) i wieloma innymi organizacjami i inwestuje ogromne środki finansowe w prewencję – sponsoruje różne szkolne programy edukacyjne, bezpłatne przeglądy zębów itp.Klienci marki Signal mogą wybierać z szerokiego asortymentu płynów do płukania jamy ustnej, szczoteczek i past do zębów. Signal kładzie nacisk na badania i rozwój, a w swoich labolatoriach zatrudnia najlepszych specjalistów w dziedzinie higieny jamy ustnej. Jej portfolio stale powiększa się o nowe produkty najlepszej jakości.Firma Unilever jest znana z tego, że na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo – wszystkie jej produkty zawierają minimalną (niższą niż dopuszczają normy) ilość substancji alergennych i poddawane są surowym testom. Ponadto dbają o ochronę środowiska. Marka Signal to dobry wybór dla osób marzących o białym uśmiechu, dbających o siebie i swych najbliższych i dla tych, którzy nie lubią odwiedzać dentysty.

 

Do góry

Ocena Signal Anti-Plaque

Jaka jest Twoja opinia o Signal Anti-Plaque?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy