Philips Sonicare AdaptiveClean HX9044/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów

   Marka: Philips

   1 wariant produktu 116,20 zł

   Dostawa kurieremJuż jutro (Czwartek 2017-01-26).
   Odbiór osobisty w WarszawieJuż jutro (Czwartek 2017-01-26).
   Odbiór osobisty w KrakowieJuż jutro (Czwartek 2017-01-26).

   Czas dostawy jest orientacyjny, wynika ze średniego czasu dostaw firm kurierskich.

   Warianty Philips Sonicare AdaptiveClean HX9044/07

   • Philips Sonicare AdaptiveClean HX9044/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów Standard (Replacement Brush Head) 4 szt.końcówki wymienne do szczoteczki do zębów 

    Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

    Standard (Replacement Brush Head) 4 szt.
    Kod: PHI0884

    116,20 zł

   Do góry

   Opis kosmetyków Philips Sonicare AdaptiveClean HX9044/07

   Ocena

   Prosta aplikacja

   Jakość kosmetyków

   Zadowolenie i rezultat

   Głębsze czyszczenie, zdrowsze dziąsła

   Nasza najgłębiej czyszcząca główka szczoteczki

   Czyszczenie kłopotliwych, trudno dostępnych miejsc stało się łatwiejsze. Nasza główka szczoteczki AdaptiveClean zapewnia 4 razy większą powierzchnię kontaktu i z łatwością amortyzuje nadmierny nacisk podczas szczotkowania. Niezależnie od tego, jak szczotkujesz, Twoje zęby zostaną dokładnie wyczyszczone w sposób delikatny dla dziąseł.

   Jak dotąd najgłębsze czyszczenie z Philips Sonicare

   • 4 razy większa powierzchnia kontaktu ułatwia głębokie czyszczenie
   • 2-krotnie lepsza dla dziąseł niż zwykła szczoteczka

   Najdokładniejsze usuwanie płytki nazębnej dzięki Philips Sonicare

   • 10 razy skuteczniejsze usuwanie płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc

   Konstrukcja zapewniająca optymalną skuteczność

   • Produkt stworzony, aby zmaksymalizować ruch soniczny
   • Włókna Przypominające zapewniają najbardziej skuteczne czyszczenie
   • Mocowanie na zatrzask ułatwia zakładanie główki szczoteczki

   Potwierdzona poprawa zdrowia jamy ustnej

   • Ważny element wpływający na poprawę zdrowia jamy ustnej

   Zalety

   • Standardowe główki szczoteczki sonicznej
   • 2 sztuki w opakowaniu Rozmiar standardowy, Na zatrzask, Głębsze czyszczenie

   Dostosowuje się do Twoich zębów

   AdaptiveClean jest jedyną główką szczoteczki sonicznej Philips Sonicare, która dostosowuje się do unikalnego kształtu Twoich zębów i dziąseł. Dzięki miękkim i elastycznym brzegom, włókna główki szczoteczki mogą dostosować się do kształtu powierzchni każdego zęba. W efekcie powierzchnia kontaktu może być nawet 4 razy większa* i można usunąć nawet 10 razy więcej płytki nazębnej** wzdłuż linii dziąseł oraz w przestrzeniach międzyzębowych. Nawet trudno dostępne miejsca można głęboko wyczyścić w sposób delikatny dla dziąseł.

   Delikatność dla dziąseł

   Dzięki główce AdaptiveClean do szczoteczki sonicznej Philips Sonicare nawet najgłębsze czyszczenie jest delikatne. Gdy szczoteczka soniczna porusza się wzdłuż linii dziąseł, elastyczne brzegi i włókna główki szczoteczki amortyzują nadmierny nacisk podczas szczotkowania. Miękka tkanka dziąseł jest chroniona nawet wtedy, gdy zbyt mocno szczotkujesz zęby.

   Najgłębsze czyszczenie

   Adaptive Clean - najnowocześniejsza główka szczoteczki sonicznej Philips Sonicare jest również najgłębiej czyszczącą. Dzięki elastycznej formie główka AdaptiveClean może usunąć nawet 10 razy więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc. Ruch główki szczoteczki został specjalnie opracowany, aby wzmocnić dynamiczny sposób czyszczenia szczoteczki sonicznej Philips Sonicare. Niezależnie od sposobu szczotkowania, jego wynikiem jest wyjątkowo skuteczne czyszczenie, którego rezultaty można zobaczyć i poczuć.

   Maksymalny ruch soniczny

   W główkach szczoteczki Philips Sonicare zastosowano podstawową technologię wysokiej częstotliwości i amplitudy, dzięki czemu wykonują one ponad 31 tys. ruchów szczotkujących na minutę. Niezrównana technologia soniczna przenosi całą moc z uchwytu do samego końca główki szczoteczki. Ruch soniczny umożliwia dynamiczne czyszczenie, kierując płyn głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł, co gwarantuje delikatne, a zarazem skuteczne czyszczenie za każdym razem.

   Główka szczoteczki mocowana na zatrzask

   • Główkę można łatwo założyć i zdjąć ze szczoteczki, dobrze się dopasowuje oraz ułatwia utrzymanie i czyszczenie. Główka pasuje do wszystkich szczoteczek Philips Sonicare oprócz PowerUp Battery i Essence.

   Poprawa zdrowia jamy ustnej

   • Jak wszystkie oryginalne główki szczoteczki Philips Sonicare, jest ona bezpieczna dla zębów i dziąseł. Każda główka szczoteczki została dokładnie przetestowana pod kątem skuteczności i trwałości.

   Włókna Przypominające

   Na pierwszy rzut oka to może nie być oczywiste, ale po kilku miesiącach normalnego użytkowania włosie główki szczoteczki traci swoją sztywność i stopniowo się zużywa. Niebieski kolor naszych Włókien Przypominających zanika i zmienia się w biały, co pomaga zauważyć, że nadszedł czas na wymianę główki szczoteczki. Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy wymieniać główkę szczoteczki co trzy miesiące.

   Dane techniczne

   • Standardowe główki szczoteczki sonicznej
   • 2 sztuki w opakowaniu Rozmiar standardowy, Na zatrzask, Głębsze czyszczenie

   Elementy zestawu

   • Główki szczoteczki: 4 AdaptiveClean

   Zgodność

   • System główki szczoteczki: Na zatrzask
   • Pasujące modele: Seria 2 — ochrona przed płytką nazębną, Seria 3 — zdrowie dziąseł, DiamondClean, EasyClean, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare+, for Kids, HealthyWhite

   Stylistyka i wykończenie

   • Miękkość włosia: Regularna
   • Kolor: Biały
   • Włókna Przypominające: Zanikający niebieski kolor włosia
   • Wymiary: Standardowa
   • Materiał główki szczoteczki: Miękkie elastyczne brzegi

   Korzyści dla zdrowia

   • Zdrowie dziąseł: Poprawia zdrowie dziąseł w 2 tygodnie
   • Usuwanie płytki nazębnej: Usuwa 10 razy więcej płytki nazębnej

   Jakość i skuteczność

   • Wymiana: Co 3 miesiące
   • Testowane: pod kątem optymalnego użytkowania

   Do góry

   O marce Philips

   Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek. Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“. Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.

    

    

   Do góry

   Ocena Philips Sonicare AdaptiveClean HX9044/07

   Jaka jest Twoja opinia o Philips Sonicare AdaptiveClean HX9044/07?

   Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


   Ocena *

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy   New me

   Menu

   Dzwoń 22 208 19 42