Pheromax Pheromone man perfumy dla mężczyzn

Marka: Pheromax

Warianty Pheromax Pheromone man

 • Pheromax Pheromone man perfumy dla mężczyzn 14 ml perfumy dla mężczyzn 14 ml 

  Produkt jest niedostępny.

  Kod: PHE0002
  Te produkty nie są przez producenta zabezpieczone folią.

  269,00 zł

  Sprawdź dostępność

Do góry

Opis perfum Pheromax Pheromone man

Ocena

Wygląd flakonu

Trwałość zapachu

Intensywność

Końcowa satysfakcja

Pheromax® Pheromone Men to perfumy spełniające męskie marzenia. Chodzi o zapach, dzięki któremu odniesiesz sukces przy wszystkich rozmowach handlowych, zapach, który pomoże cie zrobić wrażenie na każdej kobiecie i będzie się cieszyć powodzeniu na każdej randce. Nikt nie zdoła się oprzeć magii tego zapachu.

Pheromone Men to produkt najnowocześniejszej technologii. Ukryte są w nim bowiem feromony w najwyższym możliwym stężeniu. Chodzi o feromony bezzapachowe działające stymulująco na centrum rozkoszy sexualnej. Mogą więc w istotny sposób wpłynąć na wybór partnerów sexualnych. Perfumy Pheromone Men zawierają więc magiczną substanję czyniącą w oczach kobiet wymarzonego księcia z każdego mężczyzny.

Pheromone Men można dostać w luksusowym opakowaniu symbolizującym techniczną perfekcyjność tej esencji. Flakon można kiedykolwiek ponownie napełnić twym ulubionym zapachem.

Do góry

O marce Pheromax

Perfumy Pheromax | Pheromax - pod marką kryją się małe butelki perfum, które zawierają wysokie stężenie feromonów, naturalną substancję, która pobudza mózg - centrum przyjemności seksualnej. Pheromax to produkt niemieckiej technologii. Jakość i zawarty w nich stosunek feromonów jest wyższy niż innych produktów. Według przeprowadzonych badań,  Pheromax  sprawia, że jest się bardziej atrakcyjnym dla płci przeciwnej. Spróbuj a nie pożałujesz!

Do góry

Ocena Pheromax Pheromone man

Jaka jest Twoja opinia o Pheromax Pheromone man?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy