Oral B Pro-Expert CrossAction Extra Clean szczoteczki do zębów medium 2 szt.

Marka: Oral B

6 wariantów produktu od 9,10 zł

Dostawa kurieremPiątek 2017-03-31
Odbiór osobisty w WarszawiePiątek 2017-03-31
Odbiór osobisty w KrakowiePiątek 2017-03-31

Czas dostawy jest orientacyjny, wynika ze średniego czasu dostaw firm kurierskich.

Warianty Oral B Pro-Expert CrossAction Extra Clean

 • Oral B Pro-Expert CrossAction Extra Clean szczoteczki do zębów medium 2 szt. Dark Blue/Blue & Dark Blue/Greenszczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  Dostępność pow. 5 szt. w magazynie centralnym

  Dark Blue/Blue & Dark Blue/Green
  Kod: ORB1687

  9,10 zł

 • Oral B Pro-Expert CrossAction Extra Clean szczoteczki do zębów medium 2 szt. Dark Blue/Turquoise & Dark Blue/Blueszczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  Dostępność pow. 5 szt. w magazynie centralnym

  Dark Blue/Turquoise & Dark Blue/Blue
  Kod: ORB1684

  9,10 zł

 • Oral B Pro-Expert CrossAction Extra Clean szczoteczki do zębów medium 2 szt. Dark Blue/Turquoise & Dark Blue/Turquoiseszczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  Dostępność pow. 5 szt. w magazynie centralnym

  Dark Blue/Turquoise & Dark Blue/Turquoise
  Kod: ORB1730

  9,10 zł

 • Oral B Pro-Expert CrossAction Extra Clean szczoteczki do zębów medium 2 szt. Dark Blue/Turquoise & Dark Blue/Greenszczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  5 szt. w magazynie centralnym

  Dark Blue/Turquoise & Dark Blue/Green
  Kod: ORB1731

  9,10 zł

 • Oral B Pro-Expert CrossAction Extra Clean szczoteczki do zębów medium 2 szt. Dark Blue/Pink & Dark Blue/Turquoiseszczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  Dostępność pow. 5 szt. w magazynie centralnym

  Dark Blue/Pink & Dark Blue/Turquoise
  Kod: ORB1733

  9,10 zł

 • Oral B Pro-Expert CrossAction Extra Clean szczoteczki do zębów medium 2 szt. Dark Blue/Blue & Dark Blue/Blueszczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  Dostępność pow. 5 szt. w magazynie centralnym

  Dark Blue/Blue & Dark Blue/Blue
  Kod: ORB1734

  9,10 zł

 • Oral B Pro-Expert CrossAction Extra Clean szczoteczki do zębów medium 2 szt. Dark Blue/Green & Dark Blue/Greenszczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  Produkt jest niedostępny.

  Dark Blue/Green & Dark Blue/Green
  Kod: ORB1678

  9,10 zł

  Sprawdź dostępność

 • Oral B Pro-Expert CrossAction Extra Clean szczoteczki do zębów medium 2 szt. Dark Blue/Pink & Dark Blue/Greenszczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  Produkt jest niedostępny.

  Dark Blue/Pink & Dark Blue/Green
  Kod: ORB1685

  9,10 zł

  Sprawdź dostępność

 • Oral B Pro-Expert CrossAction Extra Clean szczoteczki do zębów medium 2 szt. Dark Blue/Pink & Dark Blue/Blueszczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  Produkt jest niedostępny.

  Dark Blue/Pink & Dark Blue/Blue
  Kod: ORB1686

  9,10 zł

  Sprawdź dostępność

 • Oral B Pro-Expert CrossAction Extra Clean szczoteczki do zębów medium 2 szt. Dark Blue/Pink & Dark Blue/Pinkszczoteczki do zębów medium 2 szt. 

  Produkt jest niedostępny.

  Dark Blue/Pink & Dark Blue/Pink
  Kod: ORB1683

  9,10 zł

  Sprawdź dostępność

Inne produkty Oral B Pro-Expert CrossAction Extra Clean

Do góry

O marce Oral B

Ocena

Prosta aplikacja

Jakość kosmetyków

Zadowolenie i rezultat

Kosmetyki Oral-B | Twórca pierwszej szczoteczki do zębów z delikatnymi, zaokrąglonymi włóknami jest zarazem założycielem znanej na całym świecie marki Oral-B. Mowa o kalifornijskim dentyście, Robercie Hustonie, który założył firmę w 1950 r. Szczoteczka do zębów Oral-B Classic została użyta w 1969 r. przez Neila Armstronga tuż przed pierwszym, historycznym lądowaniem człowieka na Księżycu. Od 2006 r. marka Oral-B jest częścią międzynarodowego koncernu Procter & Gamble. Obecnie Oral-B to przede wszystkim manualne i elektryczne szczoteczki do zębów dla dorosłych i dzieci, ale także nici dentystyczne czy płyny do płukania jamy ustnej. Szczoteczki tej marki są najczęściej stosowane przez dentystów na całym świecie.Marka Oral-B stała się synonimem wysokiej jakości, ponieważ stosowaniu jej produktów towarzyszy niezwykły komfort i zapewniają one ponadstandardowy stopień pielęgnacji jamy ustnej. Jeśli chcesz mieć zęby bez próchnicy, zdrowe dziąsła oraz uczucie prawdziwej czystości i świeżości, zaufaj tej sprawdzonej, renomowanej marce. Szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy w drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu. Dużą popularnością cieszą się nie tylko manualne szczoteczki, ale także ich elektryczna wersja, która usuwa płytkę nazębną.Przesłaniem marki Oral-B jest zmotywowanie ludzi do zmiany nawyków w obszarze higieny jamy ustnej. Ponad 60 badań klinicznych potwierdziło, że szczoteczki do zębów Oral-B są bezpieczne dla dziąseł. Dzięki użyciu zaawansowanej technologii średnich i ekstra delikatnych, zaokrąglonych włókien, szczoteczki Oral-B nie tylko nie uszkadzają dziąseł, ale ponadto masują je, co ma niezwykle pozytywny wpływ na ich właściwe funkcjonowanie.Pierwszy patent na szczoteczkę do zębów w obecnej formie został zarejestrowany w USA w 1857 r. Od 1938 r. do produkcji szczoteczek stosuje się włókna nylonowe. Ich wadą jednak była zbytnia twardość. W 1950 r. Robert Huston wraz ze swą marką Oral-B wprowadził na rynek pierwszą szczoteczkę z miękkimi, zaokrąglonymi włóknami nylonowymi, która stała się fenomenem i liderem na rynku. Pierwsza elektryczna szczoteczka powstała w 1939 r. w Szwajcarii, a głowice o rotacyjnym ruchu zostały wymyślone w 1987 r.

Do góry

Ocena Oral B Pro-Expert CrossAction Extra Clean

Jaka jest Twoja opinia o Oral B Pro-Expert CrossAction Extra Clean?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy