Oilatum

   Kosmetyki Oilatum | Czy Ty lub Twoje dzieci macie suchą lub atopową skórę? Poszukujesz rozwiązania na problemy z wrażliwą skórą? Wypróbuj sprawdzoną przez dziesiątki lat serię produktów Oilatum z unikatowym składem chroniącym skórę dzieci i doroslych. Ukojenie podrażnionej czy wysuszonej skóry powierz w ręce specjalistów. Jak podpowiada już samo motto marki Oilatum: „To żaden trik, to nauka“.

   W 1847 r. została założona marka Stiefel, która w ciagu wielu lat swego istnienia zaproponowała wiele innowacyjnych pomysłów w dziedzinie dermatologii. Kiedy w połowie XIX w. producent świeczek John David Stiefel zakładał markę, nie podejrzewał, że jego firma stanie się znanym pionierem w dziedzinie medycznej pielęgnacji skóry. Wszystko zapoczątkowała produkcja pierwszych mydeł ze składnikami o działaniu leczniczym, a w latach 80. XIX w. firma wyspecjalizowała się pod kątem dermatologii i rozpoczęła eksport swoich produktów na całym świecie.

   W 1948 r. Stiefel Medicinal Soap Company współpracowała z najlepszymi dermatologami przy tworzeniu serii produktów Oilatum®. Marka ta już ponad 60 lat oferuje bezpieczne i skuteczne leczenie osobom, które cierpią z powodu ekstremalnie suchej skóry. W 2009 r. światowa firma farmaceutyczna GlaxoSmithKline przejęła Stiefel Laboratories, Inc., oznajmując, że ta jednostka będzie w ramach GSK nadal działać pod nazwą Stiefel, firma GSK.

   Obecnie oferta Oilatum obejmuje mydło, krem, żel i dodatek do kapieli Oilatum Emollient. Wspólny dla wszystkich produktów jest skład, który przynosi ulgę suchej, podrażnionej i swędzącej skórze. Stosowanie produktów Oilatum jest bezpieczne dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Przynosi ulgę i zapewnia maksymalną pielęgnację skóry skłonnej do wysuszenia i atopii. Dzięki zawartości lekkiej, płynnej parafiny produkty Oilatum tworzą na skórze film ochronny, który zamyka w skórze wilgoć i zapobiega dalszemu wysuszaniu. Skóra jest czysta, nawilżona i chroniona przed wysuszeniem.

   Zapomnij o uczuciu napiętej, wysuszonej skóry. Poprzez stosowanie produktów Oilatum minimalizujesz ryzyko komplikacji związanych z podrażnioną skórą. Te przetestowane dermatologicznie, skuteczne produkty są właściwym wyborem dla Ciebie i Twoich dzieci. Wypróbuj mydło, krem lub dodatek do kąpieli Oilatum.

   cały tekst ukryć tekst

   Posortowano według bestsellerów Alfabetycznie według ceny

   New me

   Menu

   Dzwoń 22 208 19 42 dziś pracujemy do 22:00