Nu_Be Oxygen woda perfumowana unisex

Marka: Nu_Be

1 pojemność produktu 483,00 zł

Dostawa kurieremJuż jutro (Środa 2017-03-29).
Odbiór osobisty w WarszawieJuż jutro (Środa 2017-03-29).
Odbiór osobisty w KrakowieJuż jutro (Środa 2017-03-29).

Czas dostawy jest orientacyjny, wynika ze średniego czasu dostaw firm kurierskich.

Warianty Nu_Be Oxygen

  • Nu_Be Oxygen woda perfumowana unisex 100 ml woda perfumowana unisex 100 ml 

    1 szt. w magazynie centralnym

    Kod: NUB0105

    483,00 zł

Do góry

O marce Nu_Be

Ocena

Wygląd flakonu

Trwałość zapachu

Intensywność

Końcowa satysfakcja

Skład

Złożenie

kadzidło, piżmo, pieprz, szafran, aldehydy, wetiweria, nuty drzew

Perfumy nu_be | nu_be – zapachy prapoczątków wszystkiego. Nu_be to pierwsza kolekcja perfum Fluidounce, młodej włoskiej marki tworzącej prawdziwie artystyczne perfumy. Ambicją projektu jest tworzenie we współpracy z najlepszymi perfumiarzami zapachów zainspirowanych powstaniem wszechświata. Perfumy nu_be są powrotem do początków wszystkiego, są aromatyczną opowieścią o najdawniejszych wydarzeniach, są kreatywną interpretacją pierwotnej formy wszystkich elementów kosmosu.

Marka Fluidounce została założona w 2011 r. we włoskiej Parmie przez doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie mody - Alberto Borri, Serenę Ghidini i Andreę Giammetti. Alberto Borri swą działalność w obszarze perfumiarstwa opiera na długoletniej, rodzinnej tradycji. Jego dziadek był bowiem założycielem Morris Profumi, jednej z pierwszych, znanych włoskich marek perfum. Podejście Alberto do tworzenia perfum powstało z wiary, że do założenia nowej, niezależnej marki konieczny jest powrót do korzeni, do pierwotnego, odważnego ducha klasycznego perfumiarstwa.

Wszystkie perfumy Fluidounce są wonnymi „aktywatorami“ wspomnień. Zachęcają do działania i kontemplacji. Kolekcja nu_be jest ponadto układem okresowym pierwiastków. Każdy z nich odsyła do innego śladu pamięci świata i pomaga dojrzeć do głębokiego połączenia z początkami wszystkiego.

Kolekcja nu_be bazuje na przekonaniu, że spośród wszystkich zmysłów właśnie węch daje najlepszą możliwość połączenia się z naszym ludzkim pochodzeniem, usuwając granice czasu i miejsca. Perfumy nu_be są odważnym projektem sensorycznym tworzącym niezwykły świat, wszechświat odkryć, możliwości dotknięcia istoty naszego pochodzenia.

Perfumy nu_be tworzone w koncentracji eau de parfum, czyli wody perfumowanej, odzwierciedlają dramatyczne powstanie świata za pośrednictwem poszczególnych pierwiastków (wodór, hel, lit, węgiel, tlen, siarka i rtęć). W ich tworzeniu brali udział najlepsi perfumiarze, jak Francoise Caron, Sylvie Fischer, Antoine Lie a Nicolas Bonneville. Ich kreatywne, wonne ucieleśnienia pierwiastków prezentowane są w atrakcyjnie prostych flakonach z symbolem chemicznym odpowiednich pierwiastków.

Marzysz nie tylko o luksusowych zapachach, ale także o poszukiwaniu początków i sensu? Odkryj łącznosć z prapoczątkiem wraz z aromatycznym układem okresowym – wodami perfumowanymi z wprost unikatowej kolekcji nu_be…

Nu_be – na początku był zapach…

 

Do góry

Ocena Nu_Be Oxygen

Jaka jest Twoja opinia o Nu_Be Oxygen?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszyNiche sale 2017-01Niche sale 2017-01