Mr & Mrs Fragrance Baby Ginger dyfuzor zapachowy bez napełnienia (Lilac)

Marka: Mr & Mrs Fragrance

Warianty Mr & Mrs Fragrance Baby Ginger

  • Mr & Mrs Fragrance Baby Ginger dyfuzor zapachowy bez napełnienia 100 ml  (Lilac) dyfuzor zapachowy bez napełnienia 100 ml (Lilac) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: MRM0981

Do góry

Opis perfum Mr & Mrs Fragrance Baby Ginger

Ocena

Wygląd flakonu

Trwałość zapachu

Intensywność

Końcowa satysfakcja

Wypróbuj wyjątkowy minidyfuzor zapachowy Mr. & Mrs. Fragrance Baby Ginger, który nie tylko pięknie się prezentuje, ale też idealnie sprawdzi się w Twoim domu jako ekskluzywny zapach do wnętrz. Dyfuzor zapachowy Baby Ginger Walker jest niewielki, dlatego świetnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach, jak na przykład łazienka czy ubikacja. Zapach do Twojego dyfuzora możesz wybrać z szerokiej gamy esencji. Napełniacz z zapachem nie jest częścią dyfuzora zapachowego!

Jak stosować:

Napełnij główkę pachnącą esencją i zanurz w niej patyczki. Patyczki nasączą się perfumami i zaczną stopniowo uwalniać zapach w mieszkaniu. Intensywność zapachu możesz regulować ilością włożonych patyczków i częstotliwością ich obracania.

Opakowanie zawiera:

• dyfuzor zapachowy o pojemności 100ml + 5 patyczków

Ważne ostrzeżenie

Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli olejek dyfuzora wejdzie w kontakt ze skórą, należy ją natychmiast umyć dużą ilością wody i mydła. Po dostaniu się do oczu należy kilka minut płukać je wodą. Osoby, które są nadwrażliwe na zapachy, powinny korzystać z produktu z należytą ostrożnością.

Do góry

O marce Mr & Mrs Fragrance

Produkty Mr & Mrs Fragrance wprowadziła na rynek w 2010 r. firma Joy Fragrances. Aktualnie ta wyjątkowa seria produktów obejmuje polimerowe samochodowe odświeżacze powietrza Fresh Air Friends, ale przede wszystkim kilka rodzajów zapachów do wnętrz (dyfuzorów zapachowych), które cieszą się coraz większą popularnością. Jest ku temu kilka powodów - w porównaniu z klasycznymi odświeżaczami powietrza (aerozole, elektryczne rozpylacze zapachów…) są zdrowsze, a ponadto świetnie wyglądają. Dzięki temu pełnią we wnętrzach funkcję nie tylko praktyczną, ale także dekoracyjną.W związku z tym trzeba wspomnieć, że dyfuzory zapachowe Mr & Mrs Fragrance zaprojektował znany włoski projektant Luca Trazzi, który przez czternaście lat pracował ze sławnym Aldo Rossim - autorem budynku teatru Carlo Felice w Genui, hotelu Mojiko w Kitakyūshū i wielu innych znaczących projektów architektonicznych. Każdy z nich można uznać za małe dzieło sztuki.Ogromną zaletą dyfuzorów jest również to, że zapach wydobywa się z nich powoli, dlatego nie ma potrzeby ciągłego kupowania zapasowych wkładów. Jeden zapach do wnętrz wytrzymuje nawet kilka miesięcy!Produkty Mr & Mrs Fragrance mogą się pochwalić prestiżowym certyfikatem IFRA (International Fragrance Association) - organizacji, która kontroluje jakość oraz szkodliwość dla zdrowia esencji zapachowych. Dzięki temu klient ma pewność, że zapachy do wnętrz nie zawierają żadnych potencjalnie szkodliwych składników. Nie trzeba dodawać, że wszystkie olejki eteryczne Mr & Mrs Fragrance są w 100% naturalne.Marka Mr & Mrs Fragrance zainteresuje niewątpliwie każdego, kto chce mieć pachnący dom lub biuro, jest zwolennikiem aromaterapii, szuka oryginalnych dodatków do mieszkania oraz utożsamia się z sentencją P. H. Emersona, że „zdrowie jest najważniejszym skarbem“.

 

Do góry

Ocena Mr & Mrs Fragrance Baby Ginger

Jaka jest Twoja opinia o Mr & Mrs Fragrance Baby Ginger?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy