L'Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic serum do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi

   Marka: L'Oréal Professionnel

   Warianty L'Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic

   • L'Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic serum do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi (Hair Filling Serum with Intra-Cylane™) 15 x 15 mlserum do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi 

    Produkt jest niedostępny.

    (Hair Filling Serum with Intra-Cylane™) 15 x 15 ml
    Kod: LOP0045

   Inne produkty L'Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic

   Do góry

   Opis kosmetyków L'Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic

   Ocena

   Prosta aplikacja

   Jakość kosmetyków

   Zadowolenie i rezultat

   Właściwości

   konsystencja

   serum

   rodzaj włosów

   Włosy zniszczone

   Opis:

   Serum do włosów suchych i zniszczonych L´Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic dogłębnie odnawia strukturę włosa. Jest to przełom w pielęgnacji włosów ekstremalnie zniszczonych np. zabiegami chemicznymi. Produkt zawiera technologię Intra-cylane. Po dodaniu wody zaczyna wytwarzać się sieć aminokwasów, których molekuły przyczepiają się do włókna włosa i łączą się z proteinami włosów, przez co regenerują zniszczone części i wzmacniają włosy od wewnątrz.

   Działanie:

   • Dogłębnie odnawia strukturę włosa

   Skład:

   • Technologia Intra- cylane - w kontakcie z wodą molekuła otwiera się i tworzy strukturę aminokwasową, która przenika do włókna włosa i regeneruje je

   Typ włosów:

   Do włosów suchych i zniszczonych

   Aplikacja:

   Serum nanieś za pomocą dołączonego aplikatora na umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukuj. Nanieś następnie odżywkę Fiberceutic lub maskę do włosów. Jeśli nie użyjesz Fiberceutic lub maski, serum należy zmyć po pięciu minutach.

   By uzyskać lepsze efekty polecamy używać pozostałych produktów dogłębnie regenerujących zniszczone włosy z serii kosmetyków pielęgnacyjnych L´Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic.

   Do góry

   O marce L'Oréal Professionnel

   Kosmetyka L´Oréal Professionnel | L´Oréal Professionnel  jest marką partnerską L´Oréal dla fryzjerów. Produkty L´Oréal Professionnel są oparte o nowatorską technologię. Innowacyjność technologii, połączona z profesjonalną wiedzą, zapewnia doskonałą pielęgnację i pozwala na tworzenie wyjątkowych fryzur. Najbardziej popularne linie produktów to L´Oréal Professionnel Série Expert-  wysoce precyzyjne profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów,oraz Tecni Art i Nature. Produkty L´Oréal Professionnel używane są w najwyższych modelingowych kręgach mody, filmu i przemysłu fryzjerskiego.

   Do góry

   Ocena L'Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic

   Jaka jest Twoja opinia o L'Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic?

   Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


   Ocena *

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy