L'Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic serum do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi

Marka: L'Oréal Professionnel

Warianty L'Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic

  • L'Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic serum do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi (Hair Filling Serum with Intra-Cylane™) 15 x 15 mlserum do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi 

    Produkt jest niedostępny.

    (Hair Filling Serum with Intra-Cylane™) 15 x 15 ml
    Kod: LOP0045

Inne produkty L'Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic

Do góry

Opis kosmetyków L'Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic

Ocena

Prosta aplikacja

Jakość kosmetyków

Zadowolenie i rezultat

Właściwości

konsystencja

serum

rodzaj włosów

Włosy zniszczone

Opis:

Serum do włosów suchych i zniszczonych L´Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic dogłębnie odnawia strukturę włosa. Jest to przełom w pielęgnacji włosów ekstremalnie zniszczonych np. zabiegami chemicznymi. Produkt zawiera technologię Intra-cylane. Po dodaniu wody zaczyna wytwarzać się sieć aminokwasów, których molekuły przyczepiają się do włókna włosa i łączą się z proteinami włosów, przez co regenerują zniszczone części i wzmacniają włosy od wewnątrz.

Działanie:

  • Dogłębnie odnawia strukturę włosa

Skład:

  • Technologia Intra- cylane - w kontakcie z wodą molekuła otwiera się i tworzy strukturę aminokwasową, która przenika do włókna włosa i regeneruje je

Typ włosów:

Do włosów suchych i zniszczonych

Aplikacja:

Serum nanieś za pomocą dołączonego aplikatora na umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukuj. Nanieś następnie odżywkę Fiberceutic lub maskę do włosów. Jeśli nie użyjesz Fiberceutic lub maski, serum należy zmyć po pięciu minutach.

By uzyskać lepsze efekty polecamy używać pozostałych produktów dogłębnie regenerujących zniszczone włosy z serii kosmetyków pielęgnacyjnych L´Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic.

Do góry

O marce L'Oréal Professionnel

Kosmetyka L´Oréal Professionnel | L´Oréal Professionnel  jest marką partnerską L´Oréal dla fryzjerów. Produkty L´Oréal Professionnel są oparte o nowatorską technologię. Innowacyjność technologii, połączona z profesjonalną wiedzą, zapewnia doskonałą pielęgnację i pozwala na tworzenie wyjątkowych fryzur. Najbardziej popularne linie produktów to L´Oréal Professionnel Série Expert-  wysoce precyzyjne profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów,oraz Tecni Art i Nature. Produkty L´Oréal Professionnel używane są w najwyższych modelingowych kręgach mody, filmu i przemysłu fryzjerskiego.

Do góry

Ocena L'Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic

Jaka jest Twoja opinia o L'Oréal Professionnel Série Expert Fiberceutic?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy