L'Oréal Paris Préférence farba do włosów

Marka: L'Oréal Paris

10 wariantów produktu od 29,07 zł

Dostawa kurieremJuż jutro (Środa 2017-03-29).
Odbiór osobisty w WarszawieJuż jutro (Środa 2017-03-29).
Odbiór osobisty w KrakowieJuż jutro (Środa 2017-03-29).

Czas dostawy jest orientacyjny, wynika ze średniego czasu dostaw firm kurierskich.

Warianty L'Oréal Paris Préférence

 • L'Oréal Paris Préférence farba do włosów 102farba do włosów 

  Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

  102
  Kod: LOR1012

  29,07 zł

 • L'Oréal Paris Préférence farba do włosów 8/X3 Californiefarba do włosów 

  Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

  8/X3 Californie
  Kod: LOR1002

  29,07 zł

 • L'Oréal Paris Préférence farba do włosów 92farba do włosów 

  Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

  92
  Kod: LOR1011

  29,07 zł

 • L'Oréal Paris Préférence farba do włosów 74 Mangofarba do włosów 

  Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

  74 Mango
  Kod: LOR1006

  29,07 zł

 • L'Oréal Paris Préférence farba do włosów P37 Pure Plumfarba do włosów 

  Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

  P37 Pure Plum
  Kod: LOR1005

  29,07 zł

 • L'Oréal Paris Préférence farba do włosów 6.35/A3 Havanefarba do włosów 

  Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

  6.35/A3 Havane
  Kod: LOR1010

  29,07 zł

 • L'Oréal Paris Préférence farba do włosów 5.25/M2 Antiguafarba do włosów 

  Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

  5.25/M2 Antigua
  Kod: LOR1009

  29,07 zł

 • L'Oréal Paris Préférence farba do włosów 4.15/M1 Caracasfarba do włosów 

  Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

  4.15/M1 Caracas
  Kod: LOR0999

  29,07 zł

 • L'Oréal Paris Préférence farba do włosów P12 Blue Black Pearlfarba do włosów 

  Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

  P12 Blue Black Pearl
  Kod: LOR1515

  29,07 zł

 • L'Oréal Paris Préférence farba do włosów Extreme Platinumfarba do włosów 

  Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

  Extreme Platinum
  Kod: LOR1508

  29,07 zł

Do góry

Opis kosmetyków L'Oréal Paris Préférence

Ocena

Prosta aplikacja

Jakość kosmetyków

Zadowolenie i rezultat

Opis:

Luksusowa farba do włosów  L´Oréal Paris Préférence doda twoim włosom olśniewającego blasku aż do ośmiu tygodni po użyciu. Skład wzbogacony jest o 
Hi-Shine Complex i zawiera niezwykle odporne składniki barwiące. Opakowanie zawiera także specjalną odżywkę po farbowaniu wzbogaconą o filtry UV i witaminę E. Twoje włosy będą błyszczące i delikatne jak jedwab. Zakosztuj luksusu z ultra intensywną trwałą farbą do włosów Préférence. Twoje włosy zasługują na to.

Efekty:

 • piękne, błyszczące włosy
 • duża trwałość farby przez okres 8 tygodni
 • długotrwały i ultraintensywny kolor
 • jedwabiście delikatne włosy

Skład:

 • Hi-Shine Complex - doda włosom olśniewającego blasku
 • Filtr UV i witamina E - włosy jedwabiste w dotyku
 • składniki koloryzujące o wysokiej trwałości

Sposób aplikacji:

Sposób 1: Farbowanie włosów naturalnych
W przypadku włosów naturalnych lub farbowanych minimalnie 3 miesiące temu. Przed użyciem zwilż włosy, nie myj.

Przygotowanie:
Przykryj ramiona ręcznikiem, żeby nie poplamić ubrania farbą. Załóż rękawiczki ochronne. Wlej emulsję koloryzującą do pojemnika z utleniaczem. Zakręć i dokładnie wstrząśnij. Zaraz potem odkręć, żeby zapobiec wypryśnięciu zawartości.

Aplikacja:
Nanoś na całą długość włosów. W pierwszej kolejności aplikuj przy nasadzie włosów oraz na odrosty. Rozdzielaj włosy na kosmyki przy pomocy czubka pojemnika aplikacyjnego. Potem rozprowadź po całej długości włosów i rozetrzyj. Pozostaw na 30 minut.
Resztę farby wlej do umywalki. Zabrudzenia na skórze zmyj przy pomocy zwilżonego wacika. Resztki niezużytej mieszanki koloryzującej oraz pojemnik aplikacyjny nie przechowuj i wyrzuć, żeby zapobiec szkodom, które mogłyby wyrządzić.
Zwilż włosy ciepłą wodą i delikatnie wymasuj. Potem dokładnie spłukuj, dopóki woda nie będzie zupełnie czysta. Nanieś odżywkę na całą długość włosów i delikatnie wmasuj. Pozostaw na 2 minuty. Spłucz dokładnie. Chroń kolor, połysk i jedwabistość włosów za pomocą odżywki. Używaj raz w tygodniu przez okres półtora miesiąca.

Sposób 2:
W przypadku włosów farbowanych w przeszłości. Przed aplikacją zwilż włosy bez mycia szamponem.

Przygotowanie:
Przykryj ramiona ręcznikiem, żeby nie poplamić ubrania farbą. Załóż rękawiczki ochronne. Wlej emulsję koloryzującą do pojemnika z utleniaczem. Zakręć i dokładnie wstrząśnij. Zaraz po potem odkręć czubek aplikatora, żeby zapobiec wypryśnięciu zawartości.

Aplikacja:
Nanoś farbę u nasady włosów. Rozdzielaj włosy na kosmyki przy pomocy czubka pojemnika aplikacyjnego. Pozostaw na 20 minut. Nanoś na całą długość włosów. Pozostaw na 10 minut. Resztę farby wlej do umywalki. Zabrudzenia na skórze zmyj przy pomocy zwilżonego wacika.
Nie przechowuj resztek niezużytej mieszanki koloryzującej oraz pojemnika aplikacyjnego, lecz wyrzuć je, żeby zapobiec szkodom, które mogłyby wyrządzić. Zwilż włosy ciepłą wodą i delikatnie masuj. Potem dokładnie spłukuj, dopóki woda nie będzie zupełnie czysta. Nanieś dołączoną odżywkę na całą długość włosów i delikatnie wmasuj. Pozostaw na 2 minuty. Spłucz dokładnie. Chroń kolor, połysk i jedwabistość włosów za pomocą odżywki. Używaj raz w tygodniu przez okres półtora miesiąca.

Uwaga! Przed użyciem dokładnie zapoznaj się z instrukcją!
Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia.
Test alergiczny musi być przeprowadzony 48 godzin przed aplikacją produktu, gdyż przejawy alergii mogą wystąpić także po bezproblemowej aplikacji tego bądź innego produktu do farbowania włosów.

Ważne: Produkt może w sporadycznych przypadkach wywołać reakcję alergiczną z poważnymi skutkami ubocznymi. Żeby obniżyć ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej, konieczne jest postępowanie zgodnie z następującą instrukcją: Tymczasowy tatuaż z henny może zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbuj włosów, jeśli: twoja cera jest problematyczna lub wrażliwa, masz podrażnioną bądź uszkodzoną skórę głowy; już w przeszłości wystąpiły u Ciebie objawy alergii po farbowaniu włosów; już w przeszłości wystąpiła u ciebie alergia na tatuaż z henny.

Jak przeprowadzić test wrażliwości:
Zdejmij kolczyki. Przy pomocy patyczka do czyszczenia uszu nałóż niewielką ilość farby  na skórę za uchem na powierzchnię około 1 cm². Pozostaw do zaschnięcia i powtórz czynność. Po przeprowadzeniu testu zamknij szczelnie pojemnik z farbą i zachowaj do aplikacji po 48 godzinach. W przeciągu 48 godzin nie myj, nie zakrywaj i nie dotykaj miejsca testowania. Jeśli w przeciągu 48 godzin dojdzie do swędzenia, pieczenia czy zaczerwienienia skóry w miejscu czy w bliskiej okolicy aplikacji, nie używaj produktu.

Specjalne środki ostrożności:
W przypadku podrażnienia, pieczenia lub swędzenia skóry w okolicach włosów, natychmiast zmyj preparat letnią wodą i nie aplikuj ponownie. W przypadku wystąpienia przyśpieszonego oddechu, natychmiast zwróć się o pomoc lekarską. Ponowną aplikację farby skonsultuj z lekarzem.
Jeśli w ciągu dnia po aplikacji na skórze w okolicach włosów wystąpią jakiekolwiek nietypowe reakcje, takie jak podrażnienia, zaczerwienienia czy wypryski, opuchnięcia lub pęcherze na twarzy lub w okolicach oczu, skonsultuj się z lekarzem.
Przechowuj z dala od dzieci. Unikaj kontaktu preparatu ze skórą i oczami. Nie używaj do farbowania rzęs i brwi. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przemyj je dużą ilością wody. Jeśli używasz soczewek kontaktowych, wyjmij je przed umyciem. Używaj rękawiczek ochronnych dołączonych do opakowania. Po aplikacji produktów dokładnie spłucz włosy. Przygotowanie i aplikację przeprowadzaj tylko w dobrze wywietrzonych pomieszczeniach. Unikaj wdychania i spożycia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie wrażliwości twojej skóry, skonsultuj się z lekarzem. Nie używaj do farbowania wąsów, brody ani do innych celów. Produkt służy tylko i wyłącznie do farbowania włosów. Unikaj długiego kontaktu ze skórą. Po zabiegach chemicznych, rozjaśnianiu lub długotrwałym prostowaniu włosów aplikuj dopiero po 14 dniach. Nie używaj do włosów farbowanych henną i innymi farbami naturalnymi.

Postępuj zgodnie z instrukcją.

Do góry

O marce L'Oréal Paris

Kosmetyka L´Oréal Paris | L´Oréal Paris to francuska marka będąca jednym z liderów wśród światowych marek kosmetycznych. Jej historia sięga 1907 roku kiedy to młody i obiecujący chemik Eugéne Schueller odkrywa produkt do farbowania włosów. Ten produkt dał impuls do dalszych badań i testów laboratoryjnych, dzięki którym odkrywano i produkowano coraz to nowsze kosmetyki. L´Oréal Paris to marka obecna w blisko 120 krajach na całym świecie. L´Oréal Paris to producent szerokiej skali kosmetyków m.in. kremów, kosmetyków do pielęgnacji włosów i kosmetyków podkreślających.

Do góry

Ocena L'Oréal Paris Préférence

Jaka jest Twoja opinia o L'Oréal Paris Préférence?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy