G.U.M Proxabrush Click zestaw zapasowych szczoteczek międzyzębowych 6 szt.

Marka: G.U.M

3 warianty produktu od 16,10 zł

Dostawa kurieremCzwartek 2017-05-04
Odbiór osobisty w WarszawieCzwartek 2017-05-04
Odbiór osobisty w KrakowieCzwartek 2017-05-04
InPost PaczkomatyCzwartek 2017-05-04

Czas dostawy jest orientacyjny, wynika ze średniego czasu dostaw firm kurierskich.

Warianty G.U.M Proxabrush Click

 • G.U.M Proxabrush Click zestaw zapasowych szczoteczek międzyzębowych 6 szt. 1,1 mm (Refills)zestaw zapasowych szczoteczek międzyzębowych 6 szt. 

  1 szt. w magazynie centralnym

  1,1 mm (Refills)
  Kod: GUM0234

  21,69 zł

 • G.U.M Proxabrush Click zestaw zapasowych szczoteczek międzyzębowych 6 szt. 1,4 mm (Refills)zestaw zapasowych szczoteczek międzyzębowych 6 szt. Wyprzedaż

  Dostępność pow. 5 szt. w magazynie centralnym

  1,4 mm (Refills)
  Kod: GUM0235

  16,10 zł

 • G.U.M Proxabrush Click zestaw zapasowych szczoteczek międzyzębowych 6 szt. 1,6 mm (Refills)zestaw zapasowych szczoteczek międzyzębowych 6 szt. 

  Dostępność pow. 5 szt. w magazynie centralnym

  1,6 mm (Refills)
  Kod: GUM0236

  21,69 zł

 • G.U.M Proxabrush Click zestaw zapasowych szczoteczek międzyzębowych 6 szt. 0,9 mm (Refills)zestaw zapasowych szczoteczek międzyzębowych 6 szt. 

  Produkt jest niedostępny.

  0,9 mm (Refills)
  Kod: GUM0233

  21,69 zł

  Sprawdź dostępność

Do góry

O marce G.U.M

Ocena

Prosta aplikacja

Jakość kosmetyków

Zadowolenie i rezultat

Kosmetyki G.U.M | G.U.M – zdrowie zaczyna się w ustach. GUM to najstarsza marka mająca kompleksową gamę produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Jej właścicielem jest SUNSTAR, który został założony w 1932 r.Firma Sunstar, która oprócz higieny jamy ustnej koncentruje się także na pielęgnacji ciała, środowisku oraz na rozwiniętych technologiach, stawia sobie za cel pomoc ludziom w zyskaniu i utrzymaniu zdrowia oraz w poprawie jakości życia. Dlatego też bada związek między chorobami jamy ustnej oraz innymi chorobami, jak choroby układu krążenia czy cukrzyca oraz tworzy najlepsze produkty przebadane klinicznie do kompleksowej pielęgnacji higieny jamy ustnej. Współpracuje ze specjalistami w dziedzinie stomatologii i korzysta z najnowszych badań z całego świata.Sunstar interesuje się zwłaszcza paradontozą. Docieka jej przyczyn i mechanizmów działania i na tej podstawie tworzy skuteczne preparaty do walki z tym problemem, który dotyczy aż 70% światowej populacji.Płyny do higieny jamy ustnej, spraye, tabletki, szczoteczki i pasty skoncentrowane na różnych problemach… Wszystkie produkty marki GUM nie tylko pomogą ci zachować zdrowie jamy ustnej i piękne, czyste zęby oraz świeży oddech, ale także zapobiegną rozwojowi bakterii i ich przedostawaniu się do całego organizmu, dzięki czemu chroni także przed ryzykiem różnych problemów zdrowotnych.Mottto marki brzmi: „Dbaj o jamę ustną, a w ten sposób zatroszczysz się o ogólne zdrowie“.

Do góry

Ocena G.U.M Proxabrush Click

Jaka jest Twoja opinia o G.U.M Proxabrush Click?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy