G.U.M Proxabrush Click uchwyt + zapasowe szczoteczki międzyzębowe 2 szt.

Marka: G.U.M

2 warianty produktu od 20,00 zł

Dostawa kurieremWtorek 2017-05-02
Odbiór osobisty w WarszawieWtorek 2017-05-02
Odbiór osobisty w KrakowieWtorek 2017-05-02
InPost PaczkomatyWtorek 2017-05-02

Czas dostawy jest orientacyjny, wynika ze średniego czasu dostaw firm kurierskich.

Warianty G.U.M Proxabrush Click

 • G.U.M Proxabrush Click uchwyt + zapasowe szczoteczki międzyzębowe 2 szt. Green (Holder + Intendental Brush Refill 1,1 mm + 1,6 mm)uchwyt + zapasowe szczoteczki międzyzębowe 2 szt. 

  4 szt. w magazynie centralnym

  Green (Holder + Intendental Brush Refill 1,1 mm + 1,6 mm)
  Kod: GUM0248

  20,00 zł

 • G.U.M Proxabrush Click uchwyt + zapasowe szczoteczki międzyzębowe 2 szt. Blue (Holder + Intendental Brush Refill 1,1 mm + 1,6 mm)uchwyt + zapasowe szczoteczki międzyzębowe 2 szt. 

  4 szt. w magazynie centralnym

  Blue (Holder + Intendental Brush Refill 1,1 mm + 1,6 mm)
  Kod: GUM0472

  20,00 zł

Do góry

O marce G.U.M

Ocena

Prosta aplikacja

Jakość kosmetyków

Zadowolenie i rezultat

Kosmetyki G.U.M | G.U.M – zdrowie zaczyna się w ustach. GUM to najstarsza marka mająca kompleksową gamę produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Jej właścicielem jest SUNSTAR, który został założony w 1932 r.Firma Sunstar, która oprócz higieny jamy ustnej koncentruje się także na pielęgnacji ciała, środowisku oraz na rozwiniętych technologiach, stawia sobie za cel pomoc ludziom w zyskaniu i utrzymaniu zdrowia oraz w poprawie jakości życia. Dlatego też bada związek między chorobami jamy ustnej oraz innymi chorobami, jak choroby układu krążenia czy cukrzyca oraz tworzy najlepsze produkty przebadane klinicznie do kompleksowej pielęgnacji higieny jamy ustnej. Współpracuje ze specjalistami w dziedzinie stomatologii i korzysta z najnowszych badań z całego świata.Sunstar interesuje się zwłaszcza paradontozą. Docieka jej przyczyn i mechanizmów działania i na tej podstawie tworzy skuteczne preparaty do walki z tym problemem, który dotyczy aż 70% światowej populacji.Płyny do higieny jamy ustnej, spraye, tabletki, szczoteczki i pasty skoncentrowane na różnych problemach… Wszystkie produkty marki GUM nie tylko pomogą ci zachować zdrowie jamy ustnej i piękne, czyste zęby oraz świeży oddech, ale także zapobiegną rozwojowi bakterii i ich przedostawaniu się do całego organizmu, dzięki czemu chroni także przed ryzykiem różnych problemów zdrowotnych.Mottto marki brzmi: „Dbaj o jamę ustną, a w ten sposób zatroszczysz się o ogólne zdrowie“.

Do góry

Ocena G.U.M Proxabrush Click

Jaka jest Twoja opinia o G.U.M Proxabrush Click?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy