Givenchy Play dezodorant w kulce dla mężczyzn

Marka: Givenchy

Warianty Givenchy Play

 • Givenchy Play dezodorant w kulce dla mężczyzn 75 ml dezodorant w kulce dla mężczyzn 75 ml 

  Produkt jest niedostępny.

  Kod: GIV0133

  68,75 zł

  Sprawdź dostępność

Do góry

Opis perfum Givenchy Play

Ocena

Wygląd flakonu

Trwałość zapachu

Intensywność

Końcowa satysfakcja

„Gry“ pomagają nam uciec od codzienności i szarości klasycznego dnia. Play, ponadczasowy współczesny zapach dla mężczyzn, przyciąga również swoim wyglądem, który ma przypominać odtwarzacz mp3. Kuszenie, wolność, połączenie ze światem, to wszystko promuje Justin Timberlake.

Do góry

O marce Givenchy

Givenchy Perfumy | Givenchy jako marka pojawiła się na rynku w 1952 roku we Francji. Markę tę założył francuski projektant mody  Hubert de Givenchy, który od najmłodszych lat, marzył o zbudowaniu wspaniałego domu mody. Jako młody absolwent odbył staże i praktyki w najlepszych domach mody – Dior, Piguet. Pracował dla  J. Fatha, L. Lelonga oraz E. Schiaparelli. Jego marzenie się spełniło. 2 lutego 1952 założył własny dom mody. Projektował dla Audrey Hepburn, dla rodzin Guiness oraz Kennedy. Od lat 60-tych stał się jednym z liderów w świecie mody i perfum. Perfumy Amarige dla kobiet to niepowtarzalny zapach, bardzo śmiały i z najwyższej półki.

Do góry

Ocena Givenchy Play

 • 14 grudnia 2015

  Tak samo, jak woda - nic dodać... Jest to jeden z niewielu przypadków, kiedy świetny zapach posiada również w ofercie dezodorant w kulce... Ku mojej radości w tym wypadku jest...

Jaka jest Twoja opinia o Givenchy Play?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy