GC MI Paste Plus Melon remineralizujący krem ochronny do wrażliwych zębów z fluorem

   Marka: GC

   Warianty GC MI Paste Plus Melon

   • GC MI Paste Plus Melon remineralizujący krem ochronny do wrażliwych zębów z fluorem do profesjonalnego użytku (Topical Creme with Calcium, Phosphate and Fluoride) 35 mlremineralizujący krem ochronny do wrażliwych zębów z fluorem 

    Produkt jest niedostępny.

    do profesjonalnego użytku (Topical Creme with Calcium, Phosphate and Fluoride) 35 ml
    Kod: GCC0014
    UWAGA! Preparatu nie należy stosować u pacjentów ze stwierdzoną lub podejrzewaną alergią na białko mleka i/lub wrażliwością lub alergią na konserwanty zawierające benzoesan. Stosuj wyłącznie z polecenia swojego dentysty.

    71,00 zł

    Sprawdź dostępność

   Do góry

   O marce GC

   Ocena

   Prosta aplikacja

   Jakość kosmetyków

   Zadowolenie i rezultat

   Zapewnij swoim zębom najlepszą pielęgnację ze specjalnymi remineralizacyjnymi i ochronnymi kremami GC! Firma GC została założona w 1921 roku w Tokio, a jej celem jest rozwijanie wysokiej jakości skutecznych produktów, które zdołają zaspokoić wszystkie potrzeby klienta. Kremy remineralizacyjne GC zawierają wysoką koncentrację wapnia i fosforanu, dzięki czemu dostarczają zębom odpowiednią ilość substancji mineralnych w idealnym stosunku. Kremy ochronne do zębów GC skutecznie zwiększają odporność zębów na działanie kwasów, zapobiegają powstawaniu próchnicy, a dzięki ich wyjątkowym smakom ich stosowanie z pewnością sprawi Ci przyjemność!Produkty marki GC nie zawierają cukru i są ekologiczne. Są przetestowane, a ich skuteczność została udowodniona. Nie powinny ich jednak używać osoby z potwierdzoną alergią na białka mleka lub z podejrzeniem takiej alergii oraz osoby wrażliwe lub uczulone na dodatki benzoesanu.  

   Do góry

   Ocena GC MI Paste Plus Melon

   Jaka jest Twoja opinia o GC MI Paste Plus Melon?

   Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


   Ocena *

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy   New me

   Menu

   Dzwoń 22 208 19 42 dziś pracujemy do 22:00