Frezyderm Oral Science Periodontitis Żel do dziąseł i objawów paradontozy

   Marka: Frezyderm

   Warianty Frezyderm Oral Science Periodontitis

   • Frezyderm Oral Science Periodontitis Żel do dziąseł i objawów paradontozy (0,2 % Chlorhexidine) 30 mlŻel do dziąseł i objawów paradontozy 

    Produkt jest niedostępny.

    (0,2 % Chlorhexidine) 30 ml
    Kod: FRD0042

   Do góry

   O marce Frezyderm

   Ocena

   Prosta aplikacja

   Jakość kosmetyków

   Zadowolenie i rezultat

   Grecka marka kosmetyków Frezyderm została założona w 1986 r. a jej głównym celem było stworzenie i produkcja bezpiecznych i skutecznych preparatów, które spełniają surowe normy farmaceutyczne.

   W 2002 r. firma Frezyderm otworzyła nowe laboratorium badawcze zgodne z wymogami dyrektyw UE. W laboratorium zatrudnieni są wykwalifikowani specjaliści, którzy w pracy korzystają z wyników najnowszych badań. Od 2009 r. firma zajmuje się także żywnością dla dzieci. Oprócz rynku greckiego produkty marki Frezyderm odniosły sukces także na Bliskim Wschodzie, w Kanadzie i w Europie.

   Rodzinna firma jest wciąż bliskim partnerem wielu pediatrów, ginekologów, dermatologów i aptek. W jej asortymencie znajdziemy środki do twarzy, skóry całego ciała, higieny jamy ustnej, pielęgnacji włosów, ochrony przed słońcem i inne specjalistyczne produkty. Sprawdź, jak skuteczne są kosmetyki marki Frezyderm!

   Do góry

   Ocena Frezyderm Oral Science Periodontitis

   Jaka jest Twoja opinia o Frezyderm Oral Science Periodontitis?

   Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


   Ocena *

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy