Frezyderm Oral Science Gingivitis płyn do płukania jamy ustnej przeciw stanom zapalnym i krwawieniu dziąseł

Marka: Frezyderm

Warianty Frezyderm Oral Science Gingivitis

  • Frezyderm Oral Science Gingivitis płyn do płukania jamy ustnej przeciw stanom zapalnym i krwawieniu dziąseł (250 ppm Fluoride, Zinc Salt, Cymenol) 250 mlpłyn do płukania jamy ustnej przeciw stanom zapalnym i krwawieniu dziąseł 

    Produkt jest niedostępny.

    (250 ppm Fluoride, Zinc Salt, Cymenol) 250 ml
    Kod: FRD0045

Do góry

O marce Frezyderm

Ocena

Prosta aplikacja

Jakość kosmetyków

Zadowolenie i rezultat

Grecka marka kosmetyków Frezyderm została założona w 1986 r. a jej głównym celem było stworzenie i produkcja bezpiecznych i skutecznych preparatów, które spełniają surowe normy farmaceutyczne.

W 2002 r. firma Frezyderm otworzyła nowe laboratorium badawcze zgodne z wymogami dyrektyw UE. W laboratorium zatrudnieni są wykwalifikowani specjaliści, którzy w pracy korzystają z wyników najnowszych badań. Od 2009 r. firma zajmuje się także żywnością dla dzieci. Oprócz rynku greckiego produkty marki Frezyderm odniosły sukces także na Bliskim Wschodzie, w Kanadzie i w Europie.

Rodzinna firma jest wciąż bliskim partnerem wielu pediatrów, ginekologów, dermatologów i aptek. W jej asortymencie znajdziemy środki do twarzy, skóry całego ciała, higieny jamy ustnej, pielęgnacji włosów, ochrony przed słońcem i inne specjalistyczne produkty. Sprawdź, jak skuteczne są kosmetyki marki Frezyderm!

Do góry

Ocena Frezyderm Oral Science Gingivitis

Jaka jest Twoja opinia o Frezyderm Oral Science Gingivitis?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy