Curaprox Sonic Power głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt.

   Marka: Curaprox

   4 warianty produktu od 33,00 zł

   Dostawa kurieremWtorek 2017-01-24
   Odbiór osobisty w WarszawieWtorek 2017-01-24
   Odbiór osobisty w KrakowieWtorek 2017-01-24

   Czas dostawy jest orientacyjny, wynika ze średniego czasu dostaw firm kurierskich.

   Warianty Curaprox Sonic Power

   • Curaprox Sonic Power głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. Yellowgłowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. 

    5 szt. w magazynie centralnym

    Yellow
    Kod: CUR0542

    33,00 zł

   • Curaprox Sonic Power głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. Orangegłowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. 

    3 szt. w magazynie centralnym

    Orange
    Kod: CUR0543

    33,00 zł

   • Curaprox Sonic Power głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. Greengłowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. 

    Dostępność pow. 5 szt. w magazynie centralnym

    Green
    Kod: CUR0541

    33,00 zł

   • Curaprox Sonic Power głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. Bluegłowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. 

    4 szt. w magazynie centralnym

    Blue
    Kod: CUR0540

    33,00 zł

   Do góry

   O marce Curaprox

   Ocena

   Prosta aplikacja

   Jakość kosmetyków

   Zadowolenie i rezultat

   Kosmetyki Curaprox | Curaprox - szwajcarska precyzja w pielęgnacji zębów. Curaprox to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej, opracowanych przez szwajcarską spółkę pionierów i specjalistów w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki dentystycznej Curaden International AG, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji, badań i praktyki stomatologicznej.Firma Curaden już od kilkudziesięciu lat koncentruje się przede wszystkim na produkcji oraz udoskonalaniu najlepszych szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, przy czym podstawą jej filozofii są idealnie czyste zęby, skuteczne czyszczenie zębów bez urazów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.Kompleksowa seria szczoteczek do zębów Curaprox zawiera szczoteczki o różnym stopniu twardości i liczbie włókien w zależności od rodzajów zębów, na przykład wrażliwych, szeroką gamę szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, a także specjalne szczoteczki dla dzieci.Manualne szczoteczki do zębów Curaprox nie mają standardowych nylonowych włókien, ale opatentowane włókna CUREN®, które są niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki delikatności włókien, szczoteczki są atraumatyczne, czyli przy użytkowaniu istnieje minimalne ryzyko poranienia dziąseł, gęstość włókien gwarantuje maksymalną skuteczność, mała, kompaktowa i lekko pochylona główka szczoteczki umożliwia łatwy dostęp do wszystkich miejsc, a ośmiokątna rączka zapewnia właściwy kąt trzymania szczoteczki podczas czyszczenia.Także szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Curaprox są nadzwyczaj skuteczne i delikatne. Ultradelikatne opatentowane włókna, które otwierają się w przestrzeni międzyzębowej, są połączone z cienkim, chirurgicznym drucikiem, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka urazu dziąseł, który może się zdarzyć przy użyciu nici dentystycznej. Curaden jeszcze bardziej dba o delikatność w produktach dla dzieci, dlatego szczoteczki dla dzieci CURAkid to doskonałe i miękkie narzędzia do pierwszej higieny jamy ustnej dla niemowląt i małych dzieci, a higiena jamy ustnej przy ich użyciu staje się dla dziecka przyjemną zabawą.Celem marki Curaprox jest utrzymanie zdrowych zębów przez całe życie.

    

   Do góry

   Ocena Curaprox Sonic Power

   Jaka jest Twoja opinia o Curaprox Sonic Power?

   Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


   Ocena *

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy   New me

   Menu

   Dzwoń 22 208 19 42 dziś pracujemy do 22:00