Curaprox Sonic Power głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt.

Marka: Curaprox

4 warianty produktu od 31,00 zł

Dostawa kurierem GLSWtorek 2016-10-25
Odbiór osobisty w WarszawieWtorek 2016-10-25
Odbiór osobisty w KrakowieWtorek 2016-10-25

Czas dostawy jest orientacyjny, wynika ze średniego czasu dostaw firm kurierskich.

Warianty Curaprox Sonic Power

 • Curaprox Sonic Power głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. Yellowgłowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. 

  5 szt. w magazynie centralnym

  Yellow
  Kod: CUR0542

  31,00 zł

 • Curaprox Sonic Power głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. Orangegłowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. 

  5 szt. w magazynie centralnym

  Orange
  Kod: CUR0543

  31,00 zł

 • Curaprox Sonic Power głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. Greengłowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. 

  Dostępność pow. 5 szt. w magazynie centralnym

  Green
  Kod: CUR0541

  31,00 zł

 • Curaprox Sonic Power głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. Bluegłowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. 

  Dostępność pow. 5 szt. w magazynie centralnym

  Blue
  Kod: CUR0540

  31,00 zł

Do góry

O marce Curaprox

Ocena

Prosta aplikacja

Jakość kosmetyków

Zadowolenie i rezultat

Kosmetyki Curaprox | Curaprox - szwajcarska precyzja w pielęgnacji zębów. Curaprox to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej, opracowanych przez szwajcarską spółkę pionierów i specjalistów w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki dentystycznej Curaden International AG, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji, badań i praktyki stomatologicznej.Firma Curaden już od kilkudziesięciu lat koncentruje się przede wszystkim na produkcji oraz udoskonalaniu najlepszych szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, przy czym podstawą jej filozofii są idealnie czyste zęby, skuteczne czyszczenie zębów bez urazów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.Kompleksowa seria szczoteczek do zębów Curaprox zawiera szczoteczki o różnym stopniu twardości i liczbie włókien w zależności od rodzajów zębów, na przykład wrażliwych, szeroką gamę szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, a także specjalne szczoteczki dla dzieci.Manualne szczoteczki do zębów Curaprox nie mają standardowych nylonowych włókien, ale opatentowane włókna CUREN®, które są niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki delikatności włókien, szczoteczki są atraumatyczne, czyli przy użytkowaniu istnieje minimalne ryzyko poranienia dziąseł, gęstość włókien gwarantuje maksymalną skuteczność, mała, kompaktowa i lekko pochylona główka szczoteczki umożliwia łatwy dostęp do wszystkich miejsc, a ośmiokątna rączka zapewnia właściwy kąt trzymania szczoteczki podczas czyszczenia.Także szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Curaprox są nadzwyczaj skuteczne i delikatne. Ultradelikatne opatentowane włókna, które otwierają się w przestrzeni międzyzębowej, są połączone z cienkim, chirurgicznym drucikiem, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka urazu dziąseł, który może się zdarzyć przy użyciu nici dentystycznej. Curaden jeszcze bardziej dba o delikatność w produktach dla dzieci, dlatego szczoteczki dla dzieci CURAkid to doskonałe i miękkie narzędzia do pierwszej higieny jamy ustnej dla niemowląt i małych dzieci, a higiena jamy ustnej przy ich użyciu staje się dla dziecka przyjemną zabawą.Celem marki Curaprox jest utrzymanie zdrowych zębów przez całe życie.

 

Do góry

Ocena Curaprox Sonic Power

Jaka jest Twoja opinia o Curaprox Sonic Power?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszytop niche

Menu

Dzwoń 22 208 19 42