Curaprox 7600 Smart Ultra Soft Jungle Edition szczoteczki do zębów 2 szt.

Marka: Curaprox

4 warianty produktu od 42,00 zł

Dostawa kurieremŚroda 2017-03-29
Odbiór osobisty w WarszawieŚroda 2017-03-29
Odbiór osobisty w KrakowieŚroda 2017-03-29

Czas dostawy jest orientacyjny, wynika ze średniego czasu dostaw firm kurierskich.

Warianty Curaprox 7600 Smart Ultra Soft Jungle Edition

 • Curaprox 7600 Smart Ultra Soft Jungle Edition szczoteczki do zębów 2 szt. Red & Blue (Design by Geraldo Valerio)szczoteczki do zębów 2 szt. 

  Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

  Red & Blue (Design by Geraldo Valerio)
  Kod: CUR0589

  42,00 zł

 • Curaprox 7600 Smart Ultra Soft Jungle Edition szczoteczki do zębów 2 szt. Green & Red (Design by Geraldo Valerio)szczoteczki do zębów 2 szt. 

  Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

  Green & Red (Design by Geraldo Valerio)
  Kod: CUR0552

  42,00 zł

 • Curaprox 7600 Smart Ultra Soft Jungle Edition szczoteczki do zębów 2 szt. Yellow & Blue (Design by Geraldo Valerio)szczoteczki do zębów 2 szt. 

  Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

  Yellow & Blue (Design by Geraldo Valerio)
  Kod: CUR0713

  42,00 zł

 • Curaprox 7600 Smart Ultra Soft Jungle Edition szczoteczki do zębów 2 szt. Green & Blue (Design by Geraldo Valerio)szczoteczki do zębów 2 szt. 

  Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

  Green & Blue (Design by Geraldo Valerio)
  Kod: CUR0590

  42,00 zł

Do góry

O marce Curaprox

Ocena

Prosta aplikacja

Jakość kosmetyków

Zadowolenie i rezultat

Kosmetyki Curaprox | Curaprox - szwajcarska precyzja w pielęgnacji zębów. Curaprox to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej, opracowanych przez szwajcarską spółkę pionierów i specjalistów w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki dentystycznej Curaden International AG, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji, badań i praktyki stomatologicznej.Firma Curaden już od kilkudziesięciu lat koncentruje się przede wszystkim na produkcji oraz udoskonalaniu najlepszych szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, przy czym podstawą jej filozofii są idealnie czyste zęby, skuteczne czyszczenie zębów bez urazów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.Kompleksowa seria szczoteczek do zębów Curaprox zawiera szczoteczki o różnym stopniu twardości i liczbie włókien w zależności od rodzajów zębów, na przykład wrażliwych, szeroką gamę szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, a także specjalne szczoteczki dla dzieci.Manualne szczoteczki do zębów Curaprox nie mają standardowych nylonowych włókien, ale opatentowane włókna CUREN®, które są niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki delikatności włókien, szczoteczki są atraumatyczne, czyli przy użytkowaniu istnieje minimalne ryzyko poranienia dziąseł, gęstość włókien gwarantuje maksymalną skuteczność, mała, kompaktowa i lekko pochylona główka szczoteczki umożliwia łatwy dostęp do wszystkich miejsc, a ośmiokątna rączka zapewnia właściwy kąt trzymania szczoteczki podczas czyszczenia.Także szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Curaprox są nadzwyczaj skuteczne i delikatne. Ultradelikatne opatentowane włókna, które otwierają się w przestrzeni międzyzębowej, są połączone z cienkim, chirurgicznym drucikiem, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka urazu dziąseł, który może się zdarzyć przy użyciu nici dentystycznej. Curaden jeszcze bardziej dba o delikatność w produktach dla dzieci, dlatego szczoteczki dla dzieci CURAkid to doskonałe i miękkie narzędzia do pierwszej higieny jamy ustnej dla niemowląt i małych dzieci, a higiena jamy ustnej przy ich użyciu staje się dla dziecka przyjemną zabawą.Celem marki Curaprox jest utrzymanie zdrowych zębów przez całe życie.

 

Do góry

Ocena Curaprox 7600 Smart Ultra Soft Jungle Edition

Jaka jest Twoja opinia o Curaprox 7600 Smart Ultra Soft Jungle Edition?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy