Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem mniejsze opakowanie (Acqua)

   Marka: Culti

   3 pojemności produktu od 145,09 zł

   Dostawa kurieremWtorek 2017-01-24
   Odbiór osobisty w WarszawieWtorek 2017-01-24
   Odbiór osobisty w KrakowieWtorek 2017-01-24

   Czas dostawy jest orientacyjny, wynika ze średniego czasu dostaw firm kurierskich.

   Warianty Culti Stile

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Acqua) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Acqua) 

    1 szt. w magazynie centralnym

    Kod: CUL0229

    145,09 zł

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Aqqua) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Aqqua) 

    1 szt. w magazynie centralnym

    Kod: CUL0231

    175,29 zł

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Granimelo) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Granimelo) 

    2 szt. w magazynie centralnym

    Kod: CUL0234

    149,15 zł

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Tessuto) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Tessuto) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0237

    147,65 zł

    Sprawdź dostępność

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Mountain) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Mountain) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0236

    148,35 zł

    Sprawdź dostępność

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Terra) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Terra) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0238

    148,35 zł

    Sprawdź dostępność

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (infuso) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (infuso) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0235

    148,35 zł

    Sprawdź dostępność

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Aramara) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Aramara) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0230

    148,35 zł

    Sprawdź dostępność

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Aria) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Aria) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0232

    148,35 zł

    Sprawdź dostępność

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Fuoco) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 100 ml mniejsze opakowanie (Fuoco) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0233

    111,21 zł

    Sprawdź dostępność

   Do góry

   Opis perfum Culti Stile

   Ocena

   Wygląd flakonu

   Trwałość zapachu

   Intensywność

   Końcowa satysfakcja

   Sposób użycia

   1. Odkręć zakrętkę.
   2. Do butelki włóż patyczki i rozłóż je. Patyczki działają jak knot, który nasiąka zapachem i stopniowo go uwalnia. Siłę zapachu można regulować ilością patyczków w dyfuzorze.
   3. Dyfuzor postaw na stabilnym podłożu, aby nie doszło do nieoczekiwanego rozlania olejku. Nie kładź na polakierowanych lub plastikowych powierzchniach. Zapach będzie się utrzymywał do kilku tygodni.

   Ważne ostrzeżenie

   Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli olejek dyfuzora wejdzie w kontakt ze skórą, należy ją natychmiast umyć dużą ilością wody i mydła. Po dostaniu się do oczu należy kilka minut płukać je wodą. Osoby, które są nadwrażliwe na zapachy, powinny korzystać z produktu z należytą ostrożnością.

   Do góry

   O marce Culti

   Marka Culti należy do fenomenów wśród odświeżaczy powietrza. Wyjątkowe zapachy luksusowej włoskiej marki Culti są jednymi z najbardziej lubianych na rynku. Ich zapach doskonale wypełni wnętrza twojego domu i biura. Harmonijne kompozycje zawierają składniki najwyższej jakości i plasują się w elicie włoskiego perfumiarstwa.

   Wiele pomysłów powstaje często zupełnie przez przypadek lub jako „skutek uboczny“ innej czynności. Historia marki Culti rozpoczęła się w 1988 r., kiedy to zaczęło się masowo eksperymentować z różnymi metodami odświeżania pomieszczeń. Włąśnie wtedy marka Culti wyszła z oryginalnym i rewolucyjnym pomysłem. Inspiracja była jednak zupełnie przypadkowa. Włoscy perfumiarze wykorzystali właściwość ratanu do absorbcji wody, która następnie odparowywała, nadając mu elastyczność, umożliwiającą zmianę kształtu. Właśnie podczas obserwacji koszy ratanowych i bambusowych wpadli na pomysł połączenia tego materialu z perfumami.

   Rezultat był nadzwyczajny. Drewno doskonale absorbowało zapach, a nastęnie go odparowywało, nadając pomieszczeniu przyjemny zapach. Mimo to twórcy pomysłu z Culti nie byli w zupełności zadowoleni, ponieważ nie podobały im się klasyczne, kwiatowe zapachy odświeżaczy. Zdecydowali więc, że przy tworzeniu zapachów zaczą stosować te same esencje, co w perfumiarstwie. W 1990 r. powstał wyjątkowy świat dyfuzerów Culti. Zapachy te to doskonała równowaga, duża trwałość, najwyższa jakość i wyrafinowany design.

   Oprócz odświeżaczy powietrza marka oferuje również perfumy unisex. Culti Ode Rosae woda perfumowana unisex oferuje wyjątkowe połączenie róży marokańskiej oraz wielu innych składników, jak np. czarna porzeczka, wetywria czy osmanthus. Nietradycyjna kompozycja spodoba ci się „od pierwszego powąchania“. Wypróbować mozesz również na przykład wodę perfumowaną unisex Culti Anym'Ale, która jest prawdziwym krzykiem pikanterii i świeżości. Harmonia, magia, wyzwanie, wolność – to składniki zmieszane w charakterystycznym, brązowym flakonie ze srebrną zakrętką.

   Historia marki Culti to opowieść pełna sukcesów. Jest dowodem na to, że oryginalny pomysł, siła twórcza i bezkompromisowa jakość mogą być początkiem fenomenu swych czasów.

    

   Do góry

   Ocena Culti Stile

   Jaka jest Twoja opinia o Culti Stile?

   Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


   Ocena *

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy   Niche sale 2017-01Niche sale 2017-01

   Menu

   Dzwoń 22 208 19 42