Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem duże opakowanie (Thé Viola)

   Marka: Culti

   2 pojemności produktu od 183,85 zł

   Dostawa kurieremJuż jutro (Wtorek 2016-12-06).
   Odbiór osobisty w WarszawieJuż jutro (Wtorek 2016-12-06).
   Odbiór osobisty w KrakowieJuż jutro (Wtorek 2016-12-06).

   Czas dostawy jest orientacyjny, wynika ze średniego czasu dostaw firm kurierskich.

   Warianty Culti Stile

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Thé Viola) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Thé Viola) 

    4 szt. w magazynie centralnym

    Kod: CUL0261

    183,85 zł

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Granimelo) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Granimelo) 

    1 szt. w magazynie centralnym

    Kod: CUL0255

    255,05 zł

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Acqua) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Acqua) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0250

    255,59 zł

    Sprawdź dostępność

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Aria) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Aria) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0253

    253,25 zł

    Sprawdź dostępność

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Aqqua) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Aqqua) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0252

    255,05 zł

    Sprawdź dostępność

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Mountain) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Mountain) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0257

    252,91 zł

    Sprawdź dostępność

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Terra) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Terra) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0260

    253,05 zł

    Sprawdź dostępność

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Aramara) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Aramara) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0251

    255,05 zł

    Sprawdź dostępność

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Tessuto) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Tessuto) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0259

    253,25 zł

    Sprawdź dostępność

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Fuoco) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Fuoco) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0254

    249,35 zł

    Sprawdź dostępność

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Hortus) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Hortus) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0262

    255,05 zł

    Sprawdź dostępność

   • Culti Stile dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Infuso) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 500 ml duże opakowanie (Infuso) 

    Produkt jest niedostępny.

    Kod: CUL0256

    255,05 zł

    Sprawdź dostępność

   Do góry

   Opis perfum Culti Stile

   Ocena

   Wygląd flakonu

   Trwałość zapachu

   Intensywność

   Końcowa satysfakcja

   Sposób użycia

   1. Odkręć zakrętkę.
   2. Do butelki włóż patyczki i rozłóż je. Patyczki działają jak knot, który nasiąka zapachem i stopniowo go uwalnia. Siłę zapachu można regulować ilością patyczków w dyfuzorze.
   3. Dyfuzor postaw na stabilnym podłożu, aby nie doszło do nieoczekiwanego rozlania olejku. Nie kładź na polakierowanych lub plastikowych powierzchniach. Zapach będzie się utrzymywał do kilku tygodni.

   Ważne ostrzeżenie

   Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli olejek dyfuzora wejdzie w kontakt ze skórą, należy ją natychmiast umyć dużą ilością wody i mydła. Po dostaniu się do oczu należy kilka minut płukać je wodą. Osoby, które są nadwrażliwe na zapachy, powinny korzystać z produktu z należytą ostrożnością.

   Do góry

   O marce Culti

   Marka Culti należy do fenomenów wśród odświeżaczy powietrza. Wyjątkowe zapachy luksusowej włoskiej marki Culti są jednymi z najbardziej lubianych na rynku. Ich zapach doskonale wypełni wnętrza twojego domu i biura. Harmonijne kompozycje zawierają składniki najwyższej jakości i plasują się w elicie włoskiego perfumiarstwa.

   Wiele pomysłów powstaje często zupełnie przez przypadek lub jako „skutek uboczny“ innej czynności. Historia marki Culti rozpoczęła się w 1988 r., kiedy to zaczęło się masowo eksperymentować z różnymi metodami odświeżania pomieszczeń. Włąśnie wtedy marka Culti wyszła z oryginalnym i rewolucyjnym pomysłem. Inspiracja była jednak zupełnie przypadkowa. Włoscy perfumiarze wykorzystali właściwość ratanu do absorbcji wody, która następnie odparowywała, nadając mu elastyczność, umożliwiającą zmianę kształtu. Właśnie podczas obserwacji koszy ratanowych i bambusowych wpadli na pomysł połączenia tego materialu z perfumami.

   Rezultat był nadzwyczajny. Drewno doskonale absorbowało zapach, a nastęnie go odparowywało, nadając pomieszczeniu przyjemny zapach. Mimo to twórcy pomysłu z Culti nie byli w zupełności zadowoleni, ponieważ nie podobały im się klasyczne, kwiatowe zapachy odświeżaczy. Zdecydowali więc, że przy tworzeniu zapachów zaczą stosować te same esencje, co w perfumiarstwie. W 1990 r. powstał wyjątkowy świat dyfuzerów Culti. Zapachy te to doskonała równowaga, duża trwałość, najwyższa jakość i wyrafinowany design.

   Oprócz odświeżaczy powietrza marka oferuje również perfumy unisex. Culti Ode Rosae woda perfumowana unisex oferuje wyjątkowe połączenie róży marokańskiej oraz wielu innych składników, jak np. czarna porzeczka, wetywria czy osmanthus. Nietradycyjna kompozycja spodoba ci się „od pierwszego powąchania“. Wypróbować mozesz również na przykład wodę perfumowaną unisex Culti Anym'Ale, która jest prawdziwym krzykiem pikanterii i świeżości. Harmonia, magia, wyzwanie, wolność – to składniki zmieszane w charakterystycznym, brązowym flakonie ze srebrną zakrętką.

   Historia marki Culti to opowieść pełna sukcesów. Jest dowodem na to, że oryginalny pomysł, siła twórcza i bezkompromisowa jakość mogą być początkiem fenomenu swych czasów.

    

   Do góry

   Ocena Culti Stile

   Jaka jest Twoja opinia o Culti Stile?

   Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


   Ocena *

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy   TOP 10 damskich zapchów niszowychTOP 10 męskich zapachów niszowych

   Menu

   Dzwoń 22 208 19 42