Colgate Extra Clean szczoteczki do zębów medium 3 szt.

   Marka: Colgate

   5 wariantów produktu od 6,58 zł

   Dostawa kurieremJuż jutro (Wtorek 2017-04-25).
   Odbiór osobisty w WarszawieJuż jutro (Wtorek 2017-04-25).
   Odbiór osobisty w KrakowieJuż jutro (Wtorek 2017-04-25).
   InPost PaczkomatyJuż jutro (Wtorek 2017-04-25).

   Czas dostawy jest orientacyjny, wynika ze średniego czasu dostaw firm kurierskich.

   Warianty Colgate Extra Clean

   • Colgate Extra Clean szczoteczki do zębów medium 3 szt. Green & Orange & Blue (Reaches Back Teeth)szczoteczki do zębów medium 3 szt. 

    Dostępność pow. 5 szt. w magazynie centralnym

    Green & Orange & Blue (Reaches Back Teeth)
    Kod: CLG0452

    6,58 zł

   • Colgate Extra Clean szczoteczki do zębów medium 3 szt. Violet & Blue & Orange (Reaches Back Teeth)szczoteczki do zębów medium 3 szt. 

    Dostępność pow. 5 szt. w magazynie centralnym

    Violet & Blue & Orange (Reaches Back Teeth)
    Kod: CLG0266

    6,58 zł

   • Colgate Extra Clean szczoteczki do zębów medium 3 szt. Violet & Orange & Green (Reaches Back Teeth)szczoteczki do zębów medium 3 szt. 

    Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

    Violet & Orange & Green (Reaches Back Teeth)
    Kod: CLG0141

    6,58 zł

   • Colgate Extra Clean szczoteczki do zębów medium 3 szt. Violet & Green & Green (Reaches Back Teeth)szczoteczki do zębów medium 3 szt. 

    2 szt. w magazynie centralnym

    Violet & Green & Green (Reaches Back Teeth)
    Kod: CLG0460

    6,58 zł

   • Colgate Extra Clean szczoteczki do zębów medium 3 szt. Violet & Green & Blue (Reaches Back Teeth)szczoteczki do zębów medium 3 szt. 

    Dostępność pow. 20 szt. w magazynie centralnym

    Violet & Green & Blue (Reaches Back Teeth)
    Kod: CLG0453

    6,58 zł

   • Colgate Extra Clean szczoteczki do zębów medium 3 szt. Violet & Blue & Blue (Reaches Back Teeth)szczoteczki do zębów medium 3 szt. 

    Produkt jest niedostępny.

    Violet & Blue & Blue (Reaches Back Teeth)
    Kod: CLG0461

    6,58 zł

    Sprawdź dostępność

   • Colgate Extra Clean szczoteczki do zębów medium 3 szt. Orange & Orange & Green (Reaches Back Teeth)szczoteczki do zębów medium 3 szt. 

    Produkt jest niedostępny.

    Orange & Orange & Green (Reaches Back Teeth)
    Kod: CLG0713

    6,58 zł

    Sprawdź dostępność

   • Colgate Extra Clean szczoteczki do zębów medium 3 szt. Violet & Green & Violet (Reaches Back Teeth)szczoteczki do zębów medium 3 szt. 

    Produkt jest niedostępny.

    Violet & Green & Violet (Reaches Back Teeth)
    Kod: CLG0745

    6,58 zł

    Sprawdź dostępność

   Do góry

   O marce Colgate

   Ocena

   Prosta aplikacja

   Jakość kosmetyków

   Zadowolenie i rezultat

   Istnieje kilka marek, które automatycznie kojarzą się z rodzajem oferowanych przez nie produktówe ich synonimem. Wśród nich jest Colgate – jedna z najbardziej znanych marek past do zębów i innych produktów do higieny jamy ustnej. Globalna firma z ponad dwustuletnią historią sprzedaje swoje produkty w 222 krajach świata, odpowiadając na potrzeby setek milionów klientów. Aktualny roczny obrót przekracza 10 mld dolarów.Obecnie Colgate dostarcza na półki sklepów nie tylko pasty do zębów, ale także szczoteczki, płyny do płukania, nicie dentystyczne i inne produkty do higieny jamy ustnej. Firma współpracuje z dentystami, prowadzi kampanie promujące prewencję próchnicy oraz promujące dbałość o zęby. Działa zgodnie z zasadą odpowiedzialności społecznej. Hasłem Colgate jest zdrowy i piękny uśmiech dla całej rodziny. Marka Colgate oferuje kilka specjalnych serii produktów – do ochrony dziąseł Colgate Total Pro-Gum Health, do zębów wrażliwych Colgate Sensitive Pro-Relief, o działaniu wybielającym Colgate Max White lub Colagete Whitening, zawierającą wyciągi z ziół Colgate Herbal i inne. Program dla dzieci obejmuje bogatą ofertę produktów przeznaczonych specjalnie dla tej grupy wiekowej.Założyciel marki, William Colgate, urodził się w 1783 r. w amerykańskim mieście Kent. Zaczynał jako robotnik przy produkcji mydła, dochodząc stopniowo do pozycji poważanego i bogatego przedsiębiorcy. Firma Clogate powstała w 1806 r. w Nowym Jorku, a jej produkcja obejmowała wyłącznie klasyczne mydło i świeczki. Dopiero wiele lat później zaczęła wytwarzać mydła perfumowane i pasty do zębów. Te ostatnie wraz z innymi produktami do higieny jamy ustnej do dziś zachowały nazwę wskazującą na założyciela firmy, natomiast nazwa mydeł została zmieniona w 1889 r. na Palmolive Soap. Oficjalna nazwa firmy to obecnie Colgate-Palmolive.Aktualnie firma Colgate-Palmolive koncentruje się na czterech obszarach produkcji i sprzedaży. Obok najbardziej znanej marki produktów do higieny jamy ustnej – Colgate – obejmują one marki kosmetyków do ciała i do włosów Palmolive, karmy dla zwierząt domowych Hill’s oraz środki czyszczące Ajax.Na koniec dwie ciekawostki. Colgate jako pierwsza firma zaczęła sprzedawać pastę do zębów w tubkach. Wcześniej była ona sprzedawana w szklanych pojemniczkach. W ogólnoświatowych badaniach zaufania marek Colgate zdobyła pierwsze miejsce w Australii i Meksyku, zwycieżając nad gigantycznymi producentami technologii mobilnych i oprogramowania, np. Microsoft.

   Do góry

   Ocena Colgate Extra Clean

   Jaka jest Twoja opinia o Colgate Extra Clean?

   Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


   Ocena *

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy