Chloé Chloé zestaw upominkowy IV.

Marka: Chloé

Chloé Chloé zestaw upominkowy IV.

Warianty Chloé Chloé

  • Chloé Chloé zestaw upominkowy IV. woda perfumowana (Intense) 5 ml + woda toaletowa 2x5 ml + woda perfumowana 2x5 mlzestaw upominkowy IV. 

    Produkt jest niedostępny.

    woda perfumowana (Intense) 5 ml + woda toaletowa 2x5 ml + woda perfumowana 2x5 ml
    Kod: CHL0042

Do góry

Opis perfum Chloé Chloé

Woda toaletowa Chloe Chloe to cudowny, kwiatowy, pudrowy i świeży zapach. Jest ona pełna nowych pomysłów, nabita kreatywnością i nieograniczeniem. Uosabia wyczucie stylu doskonałej kobiety, która kocha modę, elegancję i pomysłowość. Ponadto przepełniona jest czystością i figlarnością.

Woda toaletowa Chloe Chloe skrywa w sobie esencję róży znajdującą się na drzewnej podstawie. Woda ta oczaruje swoją elegancją, lekkością i czystością wszystkie kobiety. Jest to cudowny zapach, który będzie zaskakiwać o każdej porze roku swoją figlarnością i zmysłowością. Jego wielką zaletą jest trwałość sięgająca wielu godzin. Dlatego też zapach ten znalazł wiele wielbicielek na całym świecie, które pokochały go na tyle, by zostać mu wierne i oddane.

Zamów w naszym sklepie wodę toaletową Chloe Chloe, a znajdziesz się nagle w raju dyskretnego, luksusowego i wyszukanego zapachu. Esencje skryte w ekskluzywnym flakonie zdobionym beżową kokardką dopełni wrażenie cudownej i urzekającej elegancji, na którą możesz sobie pozwolić.

Ocena

Wygląd flakonu

Trwałość zapachu

Intensywność

Końcowa satysfakcja

Do góry

Ocena Chloé Chloé

Jaka jest Twoja opinia o Chloé Chloé?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena*

123450 - najgorszy, 5 - najlepszy

123450 - najgorszy, 5 - najlepszy

123450 - najgorszy, 5 - najlepszy

123450 - najgorszy, 5 - najlepszykonkurs

Menu

Dzwoń 22 208 19 42