Bvlgari Jasmin Noir Mon zestaw upominkowy

Marka: Bvlgari

Warianty Bvlgari Jasmin Noir Mon

  • Bvlgari Jasmin Noir Mon zestaw upominkowy VII. woda perfumowana 50 ml + woda perfumowana 15 ml + mleczko do ciała 40 mlzestaw upominkowy VII. 

    Produkt jest niedostępny.

    woda perfumowana 50 ml + woda perfumowana 15 ml + mleczko do ciała 40 ml
    Kod: BVL2776

Do góry

Opis perfum Bvlgari Jasmin Noir Mon

Ocena

Wygląd flakonu

Trwałość zapachu

Intensywność

Końcowa satysfakcja

Mon Jasmin Noir to nowa wersja Bvlgari Jasmin Noir. Mon Jasmin Noir jest kompozycją bardzo kobiecą, intymną a zarazem obdarzoną nowoczesnym charakterem. Marzeniem twórców, Oliviera Polge’a i Sophie Labbé, było stworzenie zapachu, który każda kobieta będzie mogła uznać za „swój”. Zapach rozwija się wraz z upływem dnia: rano jest delikatny, w południe pojawiają się cieplejsze akcenty a zmysłowe i głębokie wonie pojawiają się o zmierzchu – dokładnie jak w przypadku prawdziwych kwiatów jaśminu. Wśród nut zapachowych znalazły się nuty cedru, konwalii, jaśminu Sambac, piżma i nuty drzewne. Flakon z kolei jest wariacją na temat czarnej buteleczki Jasmin Noir – jest krystaliczno-perłowy, ozdobiony czarną wstążką z organzy.

Do góry

O marce Bvlgari

Perfumy Bvlgari Bvlgari (założona w 1884 roku w Rzymie we Włoszech) jest luksusową marką z wyraźnie włoskim stylem. Firma Bvlgari czerpie inspiracje z piękna greckiej sztuki, którą zachwycał się twórca marki Sotirio Bvlgari pochodzący z Epira z rodziny jubilerskiej, wyrabiającej srebrną bižuterie. Pierwszy butik Bvlgari został otwarty w Rzymie. Po II Wojnie Światowej firma Bvlgari rozpoczeła produkcję złotej biżuterii, akcesoriów i zegarków a także otworzyła swój pierwszy sklep w Stanach Zjednoczonych w mieście Nowy Jork. Od roku 1993 firma rozpoczeła produkcję perfum, które stały się bardzo popularne na rynku kosmetycznym a unikalne flakoniki tychże perfum są idealną ozdobą kosmetyczki. Zapachy Bvlgari są bardzo wyraziste i posiadają swój własny styl i charakter. Charakterystycznym symbolem marki, zdradzającą jej pochodzenie jest pojawiający się na szyjkach flakonów motyw greckiej kolumny.

Do góry

Ocena Bvlgari Jasmin Noir Mon

Jaka jest Twoja opinia o Bvlgari Jasmin Noir Mon?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszynotino balickyudane Boże Narodzenie

Menu

Dzwoń 22 208 19 42 dziś pracujemy do 22:00