Bvlgari BLV NOTTE woda perfumowana dla kobiet

Marka: Bvlgari

Warianty Bvlgari BLV NOTTE

Do góry

Opis perfum Bvlgari BLV NOTTE

Ocena

Wygląd flakonu

Trwałość zapachu

Intensywność

Końcowa satysfakcja

Skład

Głowa

wódka, imbir

Serce

irys

Podstawa

czekolada

To najbardziej uwodzicielski zapach z serii BLV. Dzięki swoim składnikom działa jak afrodyzjak. Jest powabny, kuszący i bardzo seksowny. Piękny nocny zapach dla zmysłowych kobiet.

Do góry

O marce Bvlgari

Perfumy Bvlgari Bvlgari (założona w 1884 roku w Rzymie we Włoszech) jest luksusową marką z wyraźnie włoskim stylem. Firma Bvlgari czerpie inspiracje z piękna greckiej sztuki, którą zachwycał się twórca marki Sotirio Bvlgari pochodzący z Epira z rodziny jubilerskiej, wyrabiającej srebrną bižuterie. Pierwszy butik Bvlgari został otwarty w Rzymie. Po II Wojnie Światowej firma Bvlgari rozpoczeła produkcję złotej biżuterii, akcesoriów i zegarków a także otworzyła swój pierwszy sklep w Stanach Zjednoczonych w mieście Nowy Jork. Od roku 1993 firma rozpoczeła produkcję perfum, które stały się bardzo popularne na rynku kosmetycznym a unikalne flakoniki tychże perfum są idealną ozdobą kosmetyczki. Zapachy Bvlgari są bardzo wyraziste i posiadają swój własny styl i charakter. Charakterystycznym symbolem marki, zdradzającą jej pochodzenie jest pojawiający się na szyjkach flakonów motyw greckiej kolumny.

Do góry

Ocena Bvlgari BLV NOTTE

 • 7 sierpnia 2016

  cudowny, nietuzinkowy zapach... elegancki i wyrafinowany, poza tym trwały - polecam

 • 20 lutego 2016

  UWIELBIAM!!!!! <3

 • 22 stycznia 2016

  zbyt drogie

 • 22 kwietnia 2013

  Jak dla mnie zapach jest BOSKI, z początku nie byłam do niego przekonana, ale po kilunastu minutach na skórze doszłam do wnipsku, że jest świetny, tajemniczy i nietuzinkowy. Zgadzam się jednak, że trzeba go najpier sprawdzić na skórze i potem podjąć decyzję.

 • 9 września 2012

  Zapach jak dla mnie, przepiękny, troszkę słodkawy, irys to mój ulubiony kwiat. Niestety ogromna wada perfum, to słaba trwałość..a szkoda.Mimo to polecem dla samego zapachu.

Pokaż wszystkie 9 opinii

Jaka jest Twoja opinia o Bvlgari BLV NOTTE?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy