Avon Incandessence Limited Edition woda perfumowana dla kobiet

   Marka: Avon

   Warianty Avon Incandessence Limited Edition

   Do góry

   Opis perfum Avon Incandessence Limited Edition

   Ocena

   Wygląd flakonu

   Trwałość zapachu

   Intensywność

   Końcowa satysfakcja

   Skład

   Złożenie

   piwonia, tulipan, drzewo, orchidea

   Avon Incandessence Limited Edition to wyraźny, kwiatowy zapach w nowym, jeszcze bardziej atrakcyjnym flakonie. Perfumy przepełnione słodyczą i świeżością przeznaczone  dla wszystkich młodych duchem  kobiet. To zapach idealny na kwitnące dni wiosny, ale rozwija się także rozkosznie podczas ciepłych dni lata. Niepowtarzalnego charakteru dodaje Perfumom Incandessence Limited Edition szczególne serce zapachu, tworzone przez bukiet czarujących nut kwiatowych. Uwagę przykuje wyraźna lilia, wyjątkowa róża oraz eteryczna mimoza. Podstawę zapachu tworzą esencje drzew i piżma - nut, które dodają perfumom lekko korzennego, ciepłego charakteru.

   Perfumy łączą klasyczne, promienne piękno kwiatów z kroplą pobudzającego magnetyzmu przypraw. Pomimo to zapach jest raczej świeży. Trafnie oddaje klimat wiosny i kwitnących kwiatów. Dla kobiet kochajacych doskonały aromat kwiatowy, perfumy Incandessence Limited Edition są idealnym wyborem. To kobiety chcące podkreślić zapachem swe naturalne piękno oraz łagodny i romantyczny charakter. Perfumy docenią kobiety kochające barwność oraz promienny nastrój wiosny i lata, kobiety, które chcą czuć się lekko, przyjemnie i świeżo. A to dzięki Incandessence Limited Edition na pewno jest możliwe.

   Tak jak i inne perfumy marki Avon, Incandessence Limited Edition jest odpowiedni do noszenia na co dzień. To świetny dodatek na słoneczne spacery, po prostu doskonały towarzysz wolnego czasu.

   Do góry

   O marce Avon

   Perfumy Avon | Kosmetyki Avon - legenda wśród firm kosmetycznych. Avon to przodująca marka kosmetyczna obecna na całym świecie. Należy do największych w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej - jej produkty sprzedaje ponad 6 milionów niezależnych konsultantów w ponad stu krajach świata. Szeroka oferta Avon obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, perfumy, dodatki czy elementy wyposażenia domu. Ta znana marka, która pojawiła się na przykład w kultowym filmie Tima Burtona „Edward Nożycoręki“, początkowo wiązała się z książkami wysyłkowymi Davida McConella, do których od końca XIX w. zaczął dołączać próbki kosmetyków. Ponieważ zainteresowanie jego perfumami było większe niż książkami, postanowił otworzyć firmę kosmetyczną California Parfume Company. Wyadana w 1929 r. seria produktów firmy otrzymała nazwę Stradford upon Avon na cześć miasta rodzinnego ulubionego autora McConella, czyli Williama Shakespeara. Firma odniosła ogromny sukces i w 1939 r. zmieniła nazwę na Avon Product Inc. Myślą przewodnią firmy było przekonanie samego Davida McConnella, że w sprzedaży bezpośredniej najważniejszy jest kontakt z klientem. Pierwszą konsultantką Avon była Pani P. F. E. Albee, która stała się jedną z pierwszych kobiet, które uzyskały finansową niezależność. Do dziś Avon dotrzymuje danego kobietom zobowiązania dotyczącego możliwości nieograniczonego zarobku oraz ochrony ich zdrowia i praw. Dlatego Avon angażuje się w różne projekty charytatywne skierowane na walkę z rakiem piersi i z przemocą domową. W ramach dzialalności uświadamiającej społeczeństwo koncentruje się na ekologii i odnowie lasów równikowych. Jako jedna z pierwszych znanych firm kosmetycznych ponad 20 lat temu przestała testować produkty na zwierzętach. Do najbardziej znanych marek firmy Avon należą ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft czy Advance Techniques. Szeroka oferta kosmetyków do twarzy i ciała, kosmetyków kolorowych, perfum i innych produktów pielęgnacyjnych tworzona jest w Centrum badań i rozwoju w stanie Nowy Jork. Jego pracownicy są specjalistami w takich dziedzinach, jak biochemia, mikrobiologia, toksykologia, dermatologia i testowanie kliniczne. Avon stara się uczynić życie piękniejszym.

   Do góry

   Ocena Avon Incandessence Limited Edition

   • 10 stycznia 2017

    Piękny zapach mi odpowiada

   Jaka jest Twoja opinia o Avon Incandessence Limited Edition?

   Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


   Ocena *

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

   1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy